لوگو شاهین پرواز
  • 8585.jpg 8585.jpg

العراقیه در راه کرمان

فرودگاه بین المللی کرمان امروز میزبان هواپیمائی العراقیه خواهد بود.

94/12/2

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) منطقه کویر، "محمد نخعی" مدیرکل فرودگاه‌های استان تعامل، توسعه و ارتقاء استان را حائز اهمیت خواند و تاکید کرد: 5 فرودگاه عملیاتی استان با زیرساخت‌های پیش‌بینی شده در راستای توسعه استان، امکانات ویژه‌ای برای تبادل و تعامل دارا هستند.

وی از ورود قریب‌الوقوع هواپیمائی العراقیه از امروز به فرودگاه مرکز استان خبر داد و گفت : حسب مذاکرات و ارائه تسهیلات از امروز شاهد ورود پروازهای این شرکت از بغداد به کرمان و بالعکس هستیم.

مدیرکل فرودگاه‌های استان کرمان حضور دو شرکت هواپیمائی جمهوری اسلامی و ماهان هم اکنون در خط پروازی نجف کرمان را تایید و تصریح کرد: العراقیه سومین شرکتی است که برای انجام امور پروازی عتبات استان به فرودگاه بین المللی کرمان می‌آید.

به گزارش ایسنا، شرکت هواپیمائی العراقیه با هواپیمای بوئینگ 737 سری 800 از این پس روزهای چهارشنبه ساعت 18 از بغداد وارد و ساعت 19 به بغداد بازمی‌گردد.

گفتنی است هواپیمائی جمهوری اسلامی هم اکنون روزهای دوشنبه با پروازهای ایرباس 300 ساعت 14:45 از نجف اشرف وارد و ساعت 15:45 مجددا بازمی‌گردد. هم‌چنین شرکت هواپیمائی ماهان نیز با هواپیمای ایرباس- جمعه‌ها ساعت 8:15 از نجف اشرف وارد و ساعت 2:30 بامداد بازمی‌گردد.

العراقیه در راه کرمان

.wwwshahinparvaz.com