سفر به میلان با تور ایتالیا

خرابه‌ای که در بمب‌باران‌های جنگ جهانی دوم بجا مانده بود، شهری بنام میلان در ایتالیا، امروزه به یکی از گوهرهای درخشان جهان در قلب اروپا و ایتالیا تبدیل شده. میلان ایتالیا که مرکز مد، لباس و اقتصاد این کشور است. در سفر به میلان ایتالیا شاهد شهری خواهید بود که چشم به آینده دارد در حالی که گذشته‌ی درخشان خود را هرگز از یاد نبرده. به همین دلیل است که شما هم آثار تاریخی و محصولات مد روز جهان را در میلان، شهری در شمال ایتالیا، خواهید دید. برخی جاذبه‌های گردشگری میلان ایتالیا عبارتند از:

جاذبه‌های گردگشری در میلان ایتالیا

کلیسای جامع در میلان ایتالیا

یکی از کلیساهایی که معماری استادانه و گوتیک آن زبانزد جهانیان است. در میلان ایتالیا آن را با نام "دوئومی دی میلیانو" نیز می‌شناسند. این کلیسا، بزرگترین کلیسای شهر میلان و کل ایتالیاست و همچنین پنجمین کلیسای بزرگ در جهان بشمار می‌رود. ساخت این سازه در میلان ایتالیا از 1386 تا 1418 به درازا انجامید.

سانتا ماریا دله در میلان ایتالیا

بنایی که در اواخر قرن 15اُم میلادی در میلان بنا شد.دوانتو براماته، معمار مشهور دوران رنسانس ساخت آن را برعهده داشت از دلایل شهرت این محل در میلان ایتالیا پرآوازه‌ترین محصول آن، "شام آخر" لئوناردو داوینچی‌ست.

گالری ویتوریو امانوئل دوم در میلان ایتالیا

یکی از بزرگترین مراکز خرید محصور در سراسر جهان را می‌توانید در میلان ایتالیا ببینید. مکانی که در اواخر قرن 18ام میلادی ساخته شده. طراحی و ساخت بی‌نظیر کلی این بنا در جزئیات و تک تک مغازه‌های آن نیز حفظ شده.برای درک و لذت بردن از این بنا در میلان ایتالیا لزومی برای خرید کردن نیست و قدم زدن و نگاه کردن این مکان آنقدر دلنشین هست که در میلان ایتالیا به آن لقب "تابلوی نقاشی میلان" را داده‌اند. در بازدید از این مکان نکته‌ای را بخاطر بسپارید: قدیمی‌های ساکن میلان ایتالیا معتقدند اگر برروی موزائیکی که زیر طاق اصلی این محل قرار دارد و عکس یک گاو بر ان حک شده، با پاشنه پا بچرخید، به زودی یک اتفاق بسیار خوب برای شما رخ خواهد داد. پس حتما امتحان کنید.

قلعه اسفورتسکو در میلان ایتالیا

قلعه‌ای که به عنوان سنگر و دژ در میلان ایتالیا ساخته شده، اهمیت رقابت و اختلافها را در دوران رنسانس نشان می‌دهد. در طول قرن چهاردهم این قلعه میلان ایتالیا نشان‌دهنده‌ی اعتبار و قدرت این شهر بود. امروزه این قلعه به عنوان موزه‌ی هنرهای باستانی مورد استفاده قرار میگیرد که از آثار آن میتوان به کارهای جاویدان میکل آنژ اشاره کرد.

ثبت دیدگاه

کد امنیتی

نظرات کاربران