لوگو شاهین پرواز
 • خانه
 • تورهای فاقد اعتبار
نام هتل درجه هتل خدمات هتل
هر نفر در اتاق دوتخته هر نفر در اتاق یک تخته 6 تا 12 سال با تخت 2 تا 6 سال بدون تخت موقعیت توضیحات
1490 تومان
1890 تومان
1190 تومان
890 تومان
کل نرخ ها به یورو میباشد + نرخ پرواز بزرگسال 1690000و نرخ کودک 6تا 12 یال 1390000 و نرخ کودک 2تا 6 سال 1390000
درجه هتل
4
خدمات
B.B
درجه هتل
4
خدمات
B.B
نرخ اتاق دو تخته

1490 تومان

نرخ اتاق یک تخته

1890 تومان

نرخ کودک 6 تا 12 سال

1190 تومان

نرخ کودک 2 تا 6 سال

890 تومان

موقعیت مکانی
توضیحات
کل نرخ ها به یورو میباشد + نرخ پرواز بزرگسال 1690000و نرخ کودک 6تا 12 یال 1390000 و نرخ کودک 2تا 6 سال 1390000

نام تور برنامه ریزی شده

تور اتریش سوئیس | تور زوریخ و وین نوروز 97

نوع تور

ساحل هنر و فرهنگ شهر و خرید

مدت اقامت

6 شب 7 روز | قیمت ارزانترین تور زوریخ + وین

تاریخ اعتبار

23 آذر ماه | تور سوئیس و اتریش | زوریخ و وین

مناسب برای

خانواده همراه با کودکان زوج ها سالخوردگان معلولین افراد مجرد جوانان متخصصان

هزینه

اقتصادی

خدمات

صبحانه بیمه مسافرتی گرفتن ویزا

سطح سختی

آسان

محل اقامت

هتل

حمل و نقل

هواپیما

شروع قیمت ها از

1490 دلار

کشور مقصد

سوئیس اتریش

شهر مقصد

زوریخ

خط هوایی

Turkish Airlines


پرواز: ترکیش

873KT 05:05 از تهران – 08:05 استانبول-09:05 از استانبول- 10:10 زوریخ

1888TK 19:00 از وین- 23:20 استانبول-00:40 از استنبول- 04:10 تهران

درجه هتل: 4 ستاره

برنامه سفر:

روز نخست، پنج‌شنبه، 23 آذر تهران – زوریخ

پس از فرود در فرودگاه زوریخ و تحویل گرفتن بار، با همراهی راهنما سوار بر اتوبوس اختصاصی، به سمت هتل محل اقامتمان منتقل میشویم. در ادامه روز فرصت داریم تا به تنهایی یا با همراهی راهنما، گشتی پیاده در این شهر زیبا بزنیم یا در هتل به استراحت بپردازیم. اقامت شب در هتل 4 ستاره در زوریخ.

روز دوم، جمعه، 24 آذر زوریخ

امروز پس از صرف صبحانه، ابتدا از ساعت 09:00 گشتی در شهر زوریخ خواهیم داشت تا از مهم ترین دیدنی های این شهر مانند کلیساهای فراوئن و گروس مونستر، خیابان بانهوف و منطقه زوریخ برگ، دریاچه زوریخ و بافت قدیمی و تاریخی شهر دیدار کنیم. در ادامه به سمت آبشارهای دیدنی راین فال می رویم و چند عکس یادگاری در کنار طبیعت زیبای این منطقه می گیریم.

در پایان برای استراحت یا صرف ناهار می توانیم به هتل باز گردیم یا به تنهایی گشتی در شهر بزنیم و به اکتشاف بیشتر بپردازیم. اقامت شب در زوریخ.

روز سوم، شنبه، 25 آذر زوریخ

وقت آزاد امروز این امکان را به ما می دهد تا از مراکز خرید شهر بازدید کنیم یا به دیدار یکی از موزه های متنوع زوریخ برویم تا تجربه سفر خود را بیش از پیش کامل کنیم. پیشنهاد می کنیم برای صرف شام به یکی از رستوران های سوئیسی رفته و طعم دلچسب فوندو سوئیسی را حتما تجربه کنید. اقامت شب در زوریخ.

روز چهارم، یکشنبه، 26 آذر زوریخ - وین

امروز با سوئیس خداحافظی کرده و ساعت 9:45 راهی فرودگاه زوریخ می شویم تا با پرواز خطوط هوایی سوئیس راهی وین، پایتخت اتریش شویم. در فرودگاه وین پس از تحویل گرفتن بارها، سوار بر اتوبوس اختصاصی شده و به سمت هتل حرکت می کنیم، اتاق ها را تحویل گرفته و بعداز ظهر نیز فرصت خواهیم داشت تا گشتی پیاده در شهر بزنیم و با پایتخت موسیقی که به مدت 3 شب میزبان ما خواهد بود از نزدیک آشنا شویم. اقامت شب در هتل 4 ستاره در وین.

روز پنجم، دوشنبه، 27 آذر وین

امروز از ساعت 09:00 در گشتی نیم روز به دیدار مهم ترین جاذبه های طبیعی و فرهنگی وین می رویم. در این گشت از بافت تاریخی شهر و بناهای باشکوهی چون ساختمان اپرا، قصر بلودره، کلیسای سنت اشتفان دیدار می کنیم. در پایان حدود ساعت 13:00 می توانیم به تنهایی یا با گروه وقت بیشتری را در خیابان های زیبای شهر بگذرانیم یا برای استراحت به هتل بر گردیم. اقامت شب در وین.

روز ششم، سه شنبه، 28 آذر وین

امروز نیز در گشتی دیگر به دیدار کاخ معروف شونبرون که اقامتگاه تابستانی خاندان سلطنتی اتریش بوده است می رویم و طی این بازدید با گوشه ای از تاریخ و فرهنگ غنی این کشور آشنا می شویم. در پایان حدود ساعت 13:00 می توانیم به تنهایی یا با گروه وقت بیشتری را در خیابان های زیبای شهر بگذرانیم یا برای استراحت به هتل بر گردیم. پیشنهاد می کنیم حتما بازدید از یکی از موزه های گوناگون این شهر را در برنامه امروز خود بگنجانید. اقامت شب در وین.

روز هفتم، چهارشنبه، 29 آذر وین - تهران

سرانجام به پایان سفر رسیدیم! طبق برنامه امروز اتاق ها را در زمان مقرر تحویل داده و سپس ساعت 16:00 به سمت فرودگاه وین حرکت خواهیم کرد تا با پرواز تعیین شده به خانه بر گردیم و از مرور خاطرات زیبایی که در این سفر برایمان رقم خورده لذت ببریم.

سئو


قیمت لحظه آخری تورهای وین به همراه زمان تور وین در بهترین هتل و با بهترین پرواز

سفر با ورود به زوریخ آغاز می‌شود. در زوریخ لذت دیدار از خیابان بانهوف و کلیسای گروس مونستر را از دست ندهید، پس از 4 شب اقامت در زوریخ، نوبت به مهمان‌نوازی وین می‌رسد.

تور وین,قیمت تور وین,تور ارزان وین,بهترین تور وین,تور لحظه آخری وین,تخفیف خرید تور وین,تور اتریش وین.

تور زوریخ,قیمت تور زوریخ,تور ارزان زوریخ,بهترین تور زوریخ,تور لحظه آخری زوریخ,تخفیف خرید تور زوریخ,تور سوئیس زوریخ.

اقامت در زوریخ این فرصت را به شما می‌دهد تا با یکی از زیبا‌ترین و لوکس‌ترین شهر‌های اروپا آشنا شوید. در سفر خود لذت دیدار از خیابان بانهوف و کلیسای گروس مونستر را از دست ندهید. مطمئنا مناظر آبشار راین فال و دیگر جاذبه‌های زوریخ هرگز از یادتان نخواهد رفت.


·تمامی مدارک ویزای مسافران باید مطابق با ضوابط ویزای شنگن و الزامات سفارت می باشد ( مدارک ضمیمه از هم جدا باشند) ·راهنمای فارسی زبان بوسیله‌ی آژانس انتخاب می‌گردد. ·لیست کامل اسامی و و رومینگ لیست‌ها همرا با تاییدیه ویزاها باید حداقل بیست روز قبل از عزیمت هر گروه به آژانس ارایه گردد. · تغییر هتل: آژانس حق دارد لیست هتل‌های این پکیج را قبل از عزیمت در صورت لزوم تغییر دهد. دراین صورت ، هتل‌هایی در همان سطح و با مرکزیت شهر جایگزین خواهند شد. ·ثبت نام مسافران فاقد صلاحیت بوسیله آژانسهای همکار و ارسال مدارک بعد از تاریخ تعیین شده و یا مدارک ناقص ملغی محسوب و مطابق با قوانین کنسلی باآنها برخورد خواهد شد. ترجمه ها بدون نیاز به تاییدیه دادگستری و وزارت امور خارجه می باشند . ۱ )اصل گذرنامه با امضاء ، به همراه گذرنامه های قبلی در صورت وجود ( ارائه گذرنامه جداگانه برای هر نفر الزامی می باشد ) الف ) مدت اعتبار حداقل ۸ ماه از تاریخ ورود . ۲) ۳ قطعه عکس ۴ * ۶ رنگی ، تمام رخ با زمینه سفید بدون لبخند و بدون عینک . ۳) اصل و ترجمه شناسنامه . ۴) اصل و ترجمه گواهی حساب بانکی با مهر و امضاء بانک . الف) حسابهای جاری : کارکرد سه ماه اخیر . ب ) سپرده های بانکی . *ارائه گردش حساب به زبان انگلیسی از طرف بانک ، همراه با مهر بین الملل قابل قبول می باشد . *باید حداقل موجودی حساب یا سپرده برای هر نفر ۵۰۰،۰۰۰،۰۰۰ ریال باشد. ۵) اصل و ترجمه سند مالکیت . ۶ ) اصل و ترجمه مدارک شغلی : الف ) پزشکان : پروانه مطب ، پروانه دائم پزشکی ، کارت نظام پزشکی و دانش نامه تحصیلی . ب ) وکلا : پروانه وکالت . ج) مشاغل دولتی : حکم کارگزینی ، آخرین فیش حقوقی (۳ ماهه) و یا نامه از سازمان مربوطه با ذکر مدت اشتغال ، میزان حقوق دریافتی و تاییدیه مرخصی ، آخرین لیست بیمه . د) بازنشسته ها : ارائه حکم بازنشستگی ، فیش حقوقی سه ماه آخر . ه ) مشاغل غیردولتی : گواهی اشتغال به کار از شرکت مربوطه و ارائه اصل آخرین روزنامه رسمی آن شرکت ، مفاصاحساب دارایی ، لیست بیمه و ) در صورت خویش فرما بودن : جواز کسب / آگهی تاسیس ، مفاصاحساب دارایی ، لیست بیمه ز ) دانش آموزان ، دانشجویان ،معلمان ، اساتید و اعضاء هیئت علمی دانشگاه ( اصل نامه اشتغال به تحصیل یا اشتغال به کار ) . *جهت دانش آموزانی که در سال تحصیلی قصد سفر دارند ، علاوه بر نامه اشتغال به تحصیل ، ارائه اصل و ترجمه رضایت نامه کتبی از مدیریت مدرسه با ذکر تاریخ سفر الزامی می باشد. ۷ ) برای فرزندان زیر ۱۸ سال که بدون همراهی پدر ، همچنین خانمهای متاهل که تنها سفر می کنند ، رضایت نامه محضری الزامی است . ۸ ) ترجمه مدارک شغلی همسر برای خانم های خانه دار . *حضور کلیه مسافرین جهت انگشت نگاری در سفارت الزامی می باشد . • اصل مدارک تا زمان بازگشت مسافر از سفر ، نزد آژانس باقی می ماند . *چک رمزدار یا ضمانت نامه بانک حداقل به مبلغ ۰۰۰ ، ۰۰۰ ، ۴۰۰ ریال در وجه آژانس محل ثبت نام جهت ضمانت حسن اجرای تعهدات که پس از بررسی مدارک در صورت نیاز به ضمانت های بیشتر متعاقباً اعلام می گردد. *لازم به ذکر است کپی مدارک بر روی برگه A4 و در یک نسخه ارائه شود. حضور مسافر برای انگشت نگاری الزامیست

: Air Line

Turkish Airlines
 • تور ترکیبی ایتالیا-سوئیس-فر انسه ویژه 07 دی

  ,11 روز

  07 دی

  قیمت : ,10.990.000تومان

  Iran Air
 • تور سوئیس اردیبهشت و خرداد 97

  ,6 شب 7 روز

  اردیبهشت و خرداد 97

  قیمت : ,1390 یورو,1990000تومان

  Turkish Airlines
 • تور زوریخ + پراگ نوروز 99

  ,6 شب و 7 روز

  8 فروردین

  قیمت : ,1090 یورو,11990000تومان

  Austrian Airlines