لوگو شاهین پرواز
نام هتل درجه هتل خدمات هتل
هر نفر در اتاق دوتخته هر نفر در اتاق یک تخته 6 تا 12 سال با تخت 2 تا 6 سال بدون تخت موقعیت توضیحات

نام تور برنامه ریزی شده

تور یک روزه سرکان تویسرکان

نوع تور

هنر و فرهنگ شهر و خرید طبیعت گردی

روزهای رفت

جمعه

روزهای برگشت

جمعه

مدت اقامت

1 روز

تاریخ اعتبار

15 اردیبهشت

مناسب برای

خانواده همراه با کودکان زوج ها افراد مجرد جوانان متخصصان

هزینه

اقتصادی

خدمات

صبحانه نهار بیمه مسافرتی میان وعده گشت طبیعی

سطح سختی

آسان

حمل و نقل

اتوبوس

ملزومات مورد نیاز

کفش مخصوص راه پیمایی کرم ضد آفتاب مدارک شناسایی عینک آفتابی زیرانداز سبک بشقاب، قاشق، کارد کوله پشتی

نوع بلیط

بلیط رفت و برگشت

خط زمینی

اتوبوس

شروع قیمت ها از

تومان

کشور مقصد

ایران

شهر مقصد

همدان

درباره سفر


شهرستان تویسرکان یکی از شهرستان‌های استان همدان در ایران است. مرکز این شهرستانشهر تویسرکان است.

تویسرکان در جنوب کوه الوند و شهر همدان واقع شده است و مردم این شهرستان بهزبان‌های فارسی، لری، لکی، کردیصحبت می‌کنند. این شهر به خاطر بزرگی و تعدد در درخت گردو و همچنین با کیفیت بودن آن شهرت دارد.

شهرستان تویسرکان دارای دو شهر به نام های تویسرکان و سرکان به مرکزیت تویسرکاناین شهرستان با ۱۰۳٬۷۸۶ نفر جمعیت و دارای 126 آبادی،دو بخش و هفت دهستان است.بخش مرکزی شامل چهار دهستان به نام های خرم رود،حیقوق نبی،سید شهاب و کرزان رود است.بخش قلقل رود شامل سه دهستان به نام های کمال رود،قلقل رود و میان رود است.شهرستان تویسرکان در دره های دامنه جنوب غربی کوه الوند قرار گرفته و منطقه ای کاملاً کوهستانی با آب و هوای نیمه خشک سرد است.

در گذشته،شهری قدیمی به نام رودآور،دارای سه قصبه توی،سرکان و شکان بود که پس از حمله مغول،رودآور اهمیت خود را از دست داد و مردم به قصبه توی روی آوردند و این ناحیه به تدریج آباد شد.تویسرکان فعلی از دو کلمه توی و سرکان ترکیب شده،که همان قصبه توی قدیمی است.قصبه شکان در اثر زلزله خراب شده،ولی سرکان به فاصله 10 کیلومتری شمال غربی تویسرکان،هنوز هم وجود دارد و یکی از شهرهای ییلاقی استان است.جنگل‌های منطقه پوشیده از درختان را ش، آزاد، بلوط، توسکا و زبان گنجشک می‌باشد که البته درختان آزاد و بلوط آن در گذشته بسیار بیشتر بوده است.

حرکت از درب آژانس شاهین پرواز واقع در خیابان عباس آباد مابین اندیشه و سهروردی پلاک 79 راس ساعت 5.00 روز سه شنبه 05/02/96 و برنامه برگشت همان روز حدوداً ساعت 23.00درب آژانس شاهین پرواز خواهد بود.

لطفا20دقیقه قبل از حرکت در محل حضور داشته باشید.

اطلاعات حرکت


حرکت روزجمعهاز تهران ساعت 5 صبح، حرکت به سمت اتوبان تهران _ساوه ،صرف صبحانه در رستوران مهتاب تا ساعت 7، ادامه حرکت به سمت اتوبان ساوه _ همدان، حدود ساعت9:30 بههمدانمی رسیم و به سمت تویسرکان حرکت خواهیم کرد حدود ساعت 11:00میرسیم تویسرکان و در ابتدای مسیر از باغات سرابی بازدید ومی رویم به سمت مسجد باغوار از آنجا بهآرامگاه حبقوق نبی و پس از آن به سمت سرکان خواهیم رفتتا ساعت حدود13:30میریم رستوران واسه نهار بعد از نهار و استراحت و بازدید ازکمربستهو حرکت به سمت گنجنامه وحدود ساعت 19حرکت می کنیم به سمت تهران

برنامه سفر


خلاصه آیتنری:تهران- اتوبان تهران _ ساوه - صرف صبحانه –اتوبان ساوه _ همدان–تویسرکان_حبقوق نبی_ سرکان_ ناهار - کمربسته–همدان _گنجنامه –بازگشت به سمت تهران

این تور برای تمامی افراد مناسب می باشد.


بیمه مسئولیت مدنی –راهنما حرفه ای – وسیله نقلیه توریستی_ پذیرایی _ ورودیها

: Air Line