لوگو شاهین پرواز
نام هتل درجه هتل خدمات هتل
هر نفر در اتاق دوتخته هر نفر در اتاق یک تخته 6 تا 12 سال با تخت 2 تا 6 سال بدون تخت موقعیت توضیحات

نام تور برنامه ریزی شده

تور یک روزه پلنگ دره

نوع تور

هنر و فرهنگ شهر و خرید طبیعت گردی

مدت اقامت

1 روزه

مناسب برای

خانواده همراه با کودکان زوج ها افراد مجرد جوانان متخصصان

هزینه

اقتصادی

خدمات

صبحانه نهار بیمه مسافرتی میان وعده راهنمای محلی گشت طبیعی

سطح سختی

آسان

حمل و نقل

اتوبوس

ملزومات مورد نیاز

کفش مخصوص راه پیمایی مدارک شناسایی عینک آفتابی زیرانداز سبک بشقاب، قاشق، کارد کوله پشتی

نوع بلیط

بلیط رفت و برگشت

خط زمینی

اتوبوس

شروع قیمت ها از

تومان

کشور مقصد

ایران

درباره سفر


جنگل زیبای پلنگ دره _ پیاده روی در رود خانه _ جاده زیبای فیروز کوه_ مناطق حفاظت شده _ درختان زیبا و بلند منطقه سواد کوه_ پیاده روی ماجراجویانه

آبشار پلنگ دره واقع در شیرگاه مازندران یکی از زیباترین و جذاب ترین مسیر های طبیعت گردی استان مازندران است. از شهر زیبای شیرگاه و از پاسگاه نگهبانی منابع طبیعی حدود 13 کیلومتر جاده خاکی که با ماشین حدود یک ساعتی طول می کشد را باید طی کرد تا به این مکان زیبا و بکر رسید لازم به ذکر است که جنگل های ابتدایی مسیر بسیار زیبا و رویایی می باشند.

آبشار پلنگ دره كه در شمال شرقي شهر شيرگاه قرار دارد و يكي از زيباترين مكان هاي ديدني شهر شيرگاه به حساب مي آيد. شاهد یک رودخانه ای زلال و زیبا با آبشار 8 متری و ریزش آب به حوضچه سنگی خواهید بود.

چشمه‌های متعدد و رودخانه‌ای زیبا و تمیز با عمق کم نیز یکی دیگر از زیبایی‌های جنگل پلنگ دره جز جنگل های بکر و دست نخورده به شمار می‌رود. این جنگل‌ها جانور درنده خو و خطرناک ندارند. بنابراین می‌توانید مطمئن باشید خطری شما را تهدید نمی‌کند. در این مسیر خاکی و جنگلی حتی می‌توانید دوچرخه سواری کنید. زیرا مسیر جنگل پلنگ دره شیب تند و نفس‌گیر ندارد. از ابتدای جاده اصلی تا خود آبشار پلنگ دره بیش از 13 کیلومتر راه نیست.

اطلاعات حرکت


حرکت از درب آژانس شاهین پرواز واقع در خیابان عباس آباد مابین اندیشه و سهروردی پلاک 79 راس ساعت 5.00 روز پنجشنبه 03/01/96 و برنامه برگشت همان روز حدوداً ساعت 23.00درب آژانس شاهین پرواز خواهد بود.

لطفا20دقیقه قبل از حرکت در محل حضور داشته باشید

برنامه سفر


حرکت روزجمعه از تهران ساعت 5 صبح، حکت به سمت فیروز کوه ،صرف صبحانه در رستوران امین تا ساعت 7:30، ادامه حرکت به سمت شیرگاه ، حدود ساعت 10به شیرگاه میرسیم می رسیم و شروع مسیر خاکی به بازدید جنگل خواهیم پرداخت تا ساعت حدود 11:30 ،در دل جنگل حرکت می کنیم واسه نهار میریمیه گوشه دنج داخل جنگل می شینیم بعد از نهار و استراحت و پیاده روی در رودخانه و جنگل حدود ساعت 16حرکت می کنیم به سمت شیرگاه و بعد تهران

خلاصه آیتنری:تهران- فیروز کوه-پل سفید- پلنگ دره - بازدید- ناهار- بازگشت به سمت تهران

: Air Line