لوگو شاهین پرواز
نام هتل درجه هتل خدمات هتل
هر نفر در اتاق دوتخته هر نفر در اتاق یک تخته 6 تا 12 سال با تخت 2 تا 6 سال بدون تخت موقعیت توضیحات
3550 تومان
4470 تومان
2350 تومان
1500 تومان
قیمت ها به دلار می باشند.
درجه هتل
5
خدمات
H.B
درجه هتل
5
خدمات
H.B
درجه هتل
5
خدمات
B.B
درجه هتل
4
خدمات
H.B
نرخ اتاق دو تخته

3550 تومان

نرخ اتاق یک تخته

4470 تومان

نرخ کودک 6 تا 12 سال

2350 تومان

نرخ کودک 2 تا 6 سال

1500 تومان

موقعیت مکانی
توضیحات
قیمت ها به دلار می باشند.

نام تور برنامه ریزی شده

تور آفریقای جنوبی ویژه 1 فروردین

نوع تور

تور سافاری و حیات وحش ساحل شهر و خرید

روزهای رفت

سه شنبه

روزهای برگشت

شنبه

مدت اقامت

11 شب و 12 روز

تاریخ اعتبار

1 فروردین الی 12 فروردین

مناسب برای

خانواده همراه با کودکان زوج ها افراد مجرد جوانان متخصصان

هزینه

متوسط

خدمات

صبحانه شام بیمه مسافرتی گرفتن ویزا پرداخت ورودیه ها راهنما بین شهری راهنما فرودگاه گشت خرید گشت شهری ترانسفر فرودگاهی پرواز/بلیط داخلی راهنمای تور اخذ ویزای توریستی

سطح سختی

متوسط

محل اقامت

هتل

حمل و نقل

هواپیما

نوع پرواز

چارتر

کلاس پرواز

کلاس اقتصادی

نوع بلیط

بلیط رفت و برگشت

شروع قیمت ها از

3550 دلار

کشور مقصد

آفریقای جنوبی

شهر مقصد

کیپ تاون ژوهانسبورگ سان سیتی

خط هوایی

Etihad Airways


4 شب کیپ تاون + 2 شب پارک جنگلی + 2 شب سان سیتی + 3 شب ژوهانسبورگ.

نرخ تور برای نوزاد 300 دلار می باشد.

خدمات تور:

صبحانه به صورت بوفه باز در تمام هتل ها، 9 وعده شام و 1 وعده نهار در هتل ها، راهنمای فارسی زبان، ترانسفر فرودگاهی، بلیط هواپیمایی الاتحاد، اجرای کلیه گشت ها و هماهنگی و ترانسفرها در روزهای بازدید همراه با ورودیه ها، اخذ ویزای کشور آفریقای جنوبی، ترانسفر هوایی بین شهرهای ژوهانسبورگ و کیپ تاون، همراهی راهنمای فارسی زبان از تهران.

برنامه سفر:

روز اول : ورود به کیپ تان و ترانسفر به سمت هتل و اخذ اتاق و استراحت ،صرف شام در هتل .

روز دوم : صرف صبحانه در هتل ، اجرای گشت نیم روز شهر کیپ تان (استادیوم فوتبال جام جهانی ، منطقه بوک آپ ، Table Mountain و سپس حرکت به

سمت Signal hills در ادامه حرکت به سمت مرکز خرید V&A Waterfront و اجرای گشت هلیکوپتر ، مسافرین راسا به هتل باز می گردند، صرف شام در هتل .

روز سوم : صرف صبحانه در هتل ، اجرای تور تمام روز منطقهHout Bay و گشت کشتی جهت بازدید از جزیره فوک های دریایی سپس حرکت به سمت منطقه Cape Peninsula و منطقه کیپ پوینت ، بازدید از دماغه امید نیک ، مزرعه شتر مرغهای آفریقایی ، محل تجمع پنگوئن های مخصوص آفریقایی ( پنگوئن های منطقه گرمسیری) صرف شام در هتل .

روز چهارم : صرف صبحانه در هتل ، اجرای گشت بازدید از شهر و منطقه زیبای Stellenbosch ( مزارع انگور ، تست پنیر ، بازدید از پارک میمونها و …. ) سپس بازگشت به مرکز خرید Canal Walk ، صرف شام در هتل .

روز پنجم : صرف صبحانه در هتل، تحویل اتاق و حرکت بسمت فرودگاه و ترک کیپ تان جهت عزیمت به پارک جنگلی پیلانزبرگ

2 شب اقامت در پارک جنگلی (پیلانزبرگ دومین پارک جنگلی بزرگ حفاظت شده ملی آفریقای جنوبی میباشد)

روز پنجم : ورود به فرودگاه ژوهانسبورگ و ترانسفر به سمت پارک جنگلی و تحویل اتاق و سپس اجرای گشت سافاری به مدت 3 ساعت ، صرف شام به صورت بوفه باز

روز ششم : ساعت بیداری در ساعت 4:30 صبح و اجرای گشت دوم سافاری به مدت 3 ساعت با اتومبیل های مخصوص سافاری ، بازگشت به هتل و صرف صبحانه در هتل ، روز آزاد صرف نهار و شام در هتل به صورت بوفه باز

روز هفتم : صرف صبحانه در هتل ، تحویل اتاق ها در ساعت 12 ظهر و حرکت به سمت ریزورت تفریحی سان سیتی به صورت زمینی ( در حدود نیم ساعت )

روز هفتم : ورود به هتل سان سیتی. تحویل اتاق و استراحت.

روز هشتم : صرف صبحانه درهتل ، وقت آزاد و استفاده از تفریحات ریزورت سان سیتی، استفاده از پارک آبی جهت میهمانان هتل های سان سیتی رایگان می باشد. سایر تفریحات سان سیتی در Entertainment Center قابل تهیه می باشد.

روز نهم : صرف صبحانه در هتل ، روز آزاد و سپس تخلیه اتاق و حرکت بسمت ژوهانسبورگ ،در مسیر بازدید از دهکده فرهنگی لسدی و آشنایی با اقوام آفریقایی و نحوه زندگی و فرهنگ ایشان در این دهکده فرهنگی سپس ادامه مسیر به سمت ژوهانسبورگ

روز نهم : ورود به هتل و تحویل اتاق و استراحت، مسافرین می توانند با هماهنگی راهنمای تور جهت استفاده از برنامه هایی که در میدان ماندلا و سند تان سنتر اجرا می شود اقدام نموده ، صرف شام در رستوران هتل .

روز دهم : صرف صبحانه در هتل ، اجرای گشت تمام روز بازدید از شهر پرتوریا در ساعت 10 صبح و سپس بازدید از پارک شیرهای سفید آفریقایی به صورت سافاری در پارک و لمس بچه شیرهای سفید و چیتا ها بازگشت به هتل و صرف شام در هتل

روز یازدهم : صرف صبحانه در هتل، بازدید ازشهربازی گلد ریف سیتی و استفاده از امکانات تفریحی این مجموعه ، بعدازظهر بازدید از مسجد ترک های مقیم ژوهانسبورگ ( مسجد نظامیه ) و صرف ناهار در رستوران ترکیه ای ( هزینه ناهار به عهده مسافرین می باشد ) سپس حرکت بسمت مرکز صنایع دستی Cambanos بازگشت به هتل در ساعت 17:00 و استراحت ،صرف شام در رستوران هتل .

روز دوازدهم : صرف صبحانه در هتل، تخلیه اتاق و ترانسفر به سمت فرودگاه ژوهانسبورگ و ترک آفریقای جنوبی


مدارک لازم: 2 قطعه عکس رنگی 3 در 4 با زمینه سفید + اصل پاسپورت با 7 ماه اعتبار + معرفی شغل مسافر در سربرگ محل کار / شرکت به صورت ترجمه شده با ذکر تاریخ شروع به کار، سمت و میزان حقوق + نامه تمکن مالی 3 ماهه مسافرین به لاتین از بانک + 2 نسخه ترجمه شناسنامه کودکان زیر 18 سال. حضور مسافرین در زمان تحویل مدارک به سفارت الزامی میباشد.

: Air Line

Etihad Airways
 • تور آفریقای جنوبی ویژه 2 فروردین

  ,10 شب و 11 روز

  2 فروردین الی 12 فروردین

  قیمت : ,3450 دلار

  Qatar Airways
 • تور آفریقای جنوبی ویژه 29 اسفند

  ,10 شب و 11 روز

  29 اسفند الی 9 فروردین

  قیمت : ,3450 دلار

  Etihad Airways
 • تور آفریقای جنوبی ویژه 27 اسفند

  ,9 شب و 10 روز

  27 اسفند الی 6 فروردین

  قیمت : ,3290 دلار

  Qatar Airways
 • تور آفریقای جنوبی ویژه نوروز 96

  ,10 روزه

  28 اسفند 95

  قیمت : ,3.470 دلار

  Qatar Airways