09904548723 : پشتیبانی

021-88507575

تور سفر به ایتالیا

تور سفر به ایتالیا

تصمیم گرفته‌اید از تور سفر به ایتالیا استفاده کنید و میخواهید اطلاعاتی در مورد ایتالیا بدست بیاورید؟ شاهین پرواز که سابقه‌ای طلانی در تور سفر به ایتالیا دارد و مجری تور ایتالیا میباشد با مشاوره رایگان در مورد تور سفر به ایتالیا به شما کمک خواهد کرد. بد نیست در مورد سفر به ایتالیا نکاتی را به شما بگوییم. وقتی با تور سفر به ایتالیا عازم این کشور میشوید، بدانید که ایتالیا بزرگترین میراث‌دار آثار یونسکو در جهان است. شهرهایی مثل ونیز و رم، همواره دلیلی بر گسترش سفر به ایتالیا شده‌اند. همراه شدن با تور سفر به ایتالیا شما را به ضیافت خاطراتی میبرد که تا ابد در ذهنتان جاریست. جاذبه‌های گردشگری در ایتالیا به قدری زیاد است که این کشور بدون تلاش زیاد به یکی از قدرتمندترین مراکز گردشگری جهان تبدیل شده.

 سفر به ونیز ایتالیا

سفر به ونیز ایتالیا

جاذبه‌های گردشگری ونیز در تور ایتالیا

سفر به سورنتو ایتالیا

سفر به سورنتو ایتالیا

سورنتو، شهری که چشم در چشم خلیج ناپل، و جزایر مختلف دیگری در جنوب ایتالیا دارد. در تور سفر به ایتالیا، یکی از شهرهای به یاد ماندنی که باید از آن دیدن کرد شهر سورنتو است. شهری کوچک و قدیمی در ایتالیا که رفتار گرم و صمیمی مردمانش با توریستهای ایتالیا زبانزد است.اگر در شهرهای دیگر ایتالیا همواره از دیدن آثار هنری و موزه‌ها لذت برده‌اید، در سورنتو ایتالیا به آنچه که پشت‌سر گذاشته‌اید آثار باستانی نیز اضافه میشوند تا لذت شما از همراهی تور سفر به ایتالیا را چند برابر کند. همچنین شهرت سورنتو ایتالیا بخاطر غذاهای لذیذ، صخره‌های زیبا و مناظر چشم نواز آن است. سفر به سورنتو ایتالیا به اندازه کافی باعث آرامش و بازیابی روحی شما میشود، ولی اگر قصد دیدن از مکانهای مختلفی را دارید بد نیست به این نقاط هم سری بزنید:

سفر به میلان با تور ایتالیا

سفر به میلان با تور ایتالیا

خرابه‌ای که در بمب‌باران‌های جنگ جهانی دوم بجا مانده بود، شهری بنام میلان در ایتالیا، امروزه به یکی از گوهرهای درخشان جهان در قلب اروپا و ایتالیا تبدیل شده. میلان ایتالیا که مرکز مد، لباس و اقتصاد این کشور است. در سفر به میلان ایتالیا شاهد شهری خواهید بود که چشم به آینده دارد در حالی که گذشته‌ی درخشان خود را هرگز از یاد نبرده. به همین دلیل است که شما هم آثار تاریخی و محصولات مد روز جهان را در میلان، شهری در شمال ایتالیا، خواهید دید. برخی جاذبه‌های گردشگری میلان ایتالیا عبارتند از:

سفر به رم با تور ایتالیا

سفر به رم با تور ایتالیا

گردش در شهری که سرشار از نمادهای باستان‌شناسی، و پر از وفاداری به مسیحیت و آثار مرتبط با آن است، سخت به نظر میرسد. شهر رم ایتالیا، در تاریخ چندهزار ساله‌ی خود تاثیر عظیمی در تمدّن جهان داشته واز پس این هزارن سال، آثاری چون کاخ‌های سلطنتی، قصرهای مجلل، کلیساهای زیبا، مجسمه‌های آراسته شده و سایر آثار ارزشمندی که رم همواره میراث‌دار آنها در طول تاریخ بوده است. باهم به مرور برخی از جاذبه‌های گردشگری که در سفر به رم ایتالیا می‌توان دید، میپردازیم:

ژنو ،دیدنی ترین و گران قیمت ترین شهر سوئيس

ژنو ،دیدنی ترین و گران قیمت ترین شهر سوئيس

ژنو يا جنوا شهر ديدنى و گران قيمت سوئيس است كه در بخش جنوبى درياچه ى ژنو قرار دارد. اين شهر زيبا كه تحت محاصره ى كوه هاى آلپ و كوه هاى جورا مى باشد و نمايى خاطره انگيز و رويايى از مون بلان را در بر دارد. مركز ادارى سازمان ملل و همچنين صليب سرخ در اروپا است كه كانون جهانى ديپلماسى و بانكدارى را در بر دارد. اين شهر تحت تأثير فرانسوى ها، از زبان گرفته تا خوراك مردم، مى باشد. اما اين شهر داراى نقاط جذاب و ديدنى مانند جت دِ يو(جت اروپا) كه يك جاذبه ى توريستى و حيرت آور ژنو است، چرا كه به كمك يك واترجت در عمق آب، شما قادر به تماشاى پرتاب ٥٠٠ ليتر آب به ارتفاع ١٤٠ متر خواهيد بود. جت دِ يو از سال ١٨٩١ ميلادى تا به حال در بندرگاه ژنو خود نمايى مى كند

كوه مَتِر هورن يك جاذبه ى خاص توريستي

كوه مَتِر هورن يك جاذبه ى خاص توريستي

كوه مَتِر هورن كوه مَتِر هورن يك جاذبه ى خاص توريستي،براى دوستداران گردش و تماشاي مناظر بي همتا به خصوص دوستداران كوه هاى آلپ است. اين كوه بلند، تخته سنگ بر افراشته از زمين با مناظر زيبا، كه تنها در افقى رنگين با نورى زيبا، غرق در دريايي از ابر است.چگونه مي توان عاشق چنين زيبايي هايي نشد؟ غير ممكن است. مَتِر هورن، قلّه ى نوك تيز نمادين سوئيس، يكى از بلندترين كوه هاى رشته كوه آلپ با ارتفاع ٤،٤٧٨متر مى باشد كه در نزديكى مرز هاى ايتاليا قرار گرفته است. در نزديكى اين كوه یکی از مشهورترین مقاصد گردشگری در این کشور، روستای زرمات در نزدیکی کنتون وله است که هیچ ماشینی در آن تردد نمی‌کند. این مکان دیدنی، به خاطر زیبایی‌های طبیعی خیره کننده و کوه بلند و با‌شکوه مترهورن (Matterhorn) شهرت دارد. اماکن تفریحی متعدد با امکانات انجام فعالیت‌هایی نظیر اسکی، پیاده‌روی و کوهنوردی و همچنین چشم‌اندازهای زیبا و نفس‌گیر، سالانه هزاران گردش‌گر را به سوی خود می‌کشاند. منطقه‌ی اسکی زرمات، بزرگ ‌ترین و بلندترین منطقه در کل اروپا است که امکانات اسکی در تابستان را فراهم می‌کند و ۳۰۰ روز در سال باز است و مرتفع‌ترین ایستگاه راه آهن کوهستانی اروپا را در خود دارد.

زوريخ، يك مركز جهانى اقتصادی و جاذبه های گردشگری

زوريخ، يك مركز جهانى اقتصادی و جاذبه های گردشگری

شهرى به نام زوريخزوريخ، يك مركز جهانى بانكدارى و اقتصاد است كه در بخش شمالى درياچه ى زوريخ در شمال سوئيسسوئيس واقع شده است. خطوط زيبا و ديدنى از بخش مركزى و قديمى شهر، در كناره ى رود ليمات، بازتابى از قرون پيشين وسطى را دارد. رقص فوّاره هاى درياچه كه به قرن ١٧ ميلادى مى رسد از همه ى اينها گذشته، نماى زيباى درياچه ى زوريخ در تمام فصول سال ديدنى است. چرا كه مناظر بى همتاى آن، رقص فواره هــــا، پرواز پرندگان، همه تصويرى به ياد ماندنى در ذهن شما خواهند گذاشت درياچه ى كاتزِنسى كه در مرزهاى شهر زوريخ به سر مى برد، با ابعاد نه چندان بزرگ، ولى صحنه هايى رويايى، به خصوص در زمان هاى طلوع و غروب خورشيد، تصويرى به ياد ماندنى و بى نظيراز خود باقی می گذارد.. از ديگر مكان هاى ديدنى زوريخ مى توان به موزه ى ملى زوريخ كه شما را با جنبه هاى تاريخى سوئيس، صنايع دستى كشور سوئيس، فراورده هاى خانگى و يك برج توپخانه آشنا مى سازد، اشاره كرد خيابان بنهوف هم مركز اصلى اين شهر است كه يكى از گران قيمت ترين و كاملترين مراكز خريد از لحاظ اجناس و كالا در دنيا به شمار مى رود. در اين خيابان نه تنها كالاهاى خاص اعم از ساعت و پوشاك و چاقوهاى سوئيسى پيدا مى شود بلكه مى توان از نماى ساختمان هايش هم لذت برد چرا كه معمارى منحصر به فردى در آنها ديده مى شود

برن ، پایتخت سوئیس یک جاذبه توریستی

برن ، پایتخت سوئیس یک جاذبه توریستی

شهر بِرن، پايتخت كشور سوئيس، بصورت يك منحنى كناره ى رود اِير بنا شده. قدمت بنا هاى اين شهر به قرن ١٢ ميلادى بر مى گردد كه در سطح شهر ساختمان ها با معمارى قرون وسطى، به خصوص در ناحيه ى قديمى شهر رؤيت مى شود. در اينجا كليساى قديمى فرانسوى ها و در نزديكى آن برج با معمارى قرون وسطى به نام زايت گلوج هردو به قرن ١٣ ميلادى بر مى گردند. همچنين اين شهر مقام خوبى در علوم و تحقيقات، به لطف پژوهشگاه سِرن بدست آورده. شهر بِرن به دليل كيفيت بالاى زندگى و فرهنگ خوب، يك گزينه ى خوب براى سفـــــر توريستى مى باشد. شهر بِرن، بر خلاف بسيارى از شهر هاى ديگر، توانسته است به خوبى جنبه هاى تاريخى خود را نگه دارد. يك مكان خوب براى كسانى كه به تاريخ علاقمندند، چرا كه با ورود به اين شهر و با ديدن خيابان هاى باريك، فواره هاى گونگون، نماى ماسه سنگى و برج هاى تاريخى بى همتا، شگفت زده مى شوند. بِرن را به نام دروازه ى آلپ مى توان شناخت. چراكه در نزديكى آلپ واقع شده. همچنين نماى چشمگير رود اِير در تابستان، موقعيت خوبى را براى دوست داران طبيعت رقم مى زند. به همراه چشم اندازى از يك رود زيبا، نماى جنگل و ساختمان پارلمان سوئيس قابل مشاهده است. باغ گياهان يا بوتَنيكال گاردِن و باغ وحش بِرن هم در نزديكى اين رود قرار گرفته شده. در سمتى ديگر، باغ رُز و پارك خرس ها قرار دارد كه اجازه ى ديدن منظره ى عالى از شهر قديمى و رود اِير را مى دهد.

شناخت رم، شهر باستانی

شناخت رم، شهر باستانی

رم، پایتخت ایتالیا، یکی از شهرهای زیبا و باستانی دنیا و یک مقصد گردشگری خوب برای گردشگران به شمار می رود.

پاریس

پاریس

پاریس، شهر نور، شهر مرکزی فرانسه است که این شهر به مرکز جهانی هنر، لباس، خورد و خوراک و فرهنگ اروپا، همچنین به موزه ها و برج ایفل مشهور می باشد.

لوزَن... قلب اروپا

لوزَن... قلب اروپا

لوزن شهری است که در بخش شمالی دریاچه ی ژنو و در بخش فرانسوی زبان سوئیس، استان واد (Vaud) واقع شده است.

وارنا، بلغارستان

وارنا، بلغارستان

شهر وارنا سومین شهر بزرگ بلغارستان است که شهرت آن به تفریحات و سواحل گلدِن سندز می باشد.

سوئیس کشوری زیبا و بی همتا

سوئیس کشوری زیبا و بی همتا

کشور سوئیس کشورى کوهستانی در بخش غربى اروپا می باشد که سرزمين دریاچه های بسیار و روستاها و قله های بلند آلپ است. شهرهای آن ياد آور مساکن قرون وسطی می باشد و دارای نقاط تماشایی همانند: ساعت زایت گلوج در مرکز سوئیس یعنی برن معبد گاه چوبی لوسِرن و روستای زرمت که در نزدیکی کوه متر هورن است، می باشد.. کشور سوییس که از لحاظ طبیعی به کوه ها و دریاچه های زیبا معروف می باشد، از دیدگاه اقتصادی به مرکز بانکداری اروپا و کشور ساعت های گران قیمت و همچنین شکلات نامبرده می شود که از شمال با آلمان، از شرق با اتریش و لیختنشتاین، از جنوب با ایتالیا و از غرب با فرانسه همسایه است. سوئیس را می‌توان قطب گردشگری زمستانی نامید. این کشور زیبا و بی همتا، مجموعه ‌ی شگفت‌ انگیزی از چشم‌اندازها و مناظر طبیعی خارق‌العاده و زندگی خیره کننده ی شهری است. سوئیس ، از جاذبه‌های بی‌نظیر طبیعی و مناظر زیبا بهره می‌برد، این کشور ، یکی از مقاصد مورد علاقه‌ ی مشتاقان سفر و گردشگری است چرا که به هر نوع سلیقه ای، تجربه‌ی شگفت انگیزی برای ارائه دارد. برای کسانی که به تماشای مناظر طبیعی علاقه‌مند هستند، این کشور یک ایده ی مناسب می باشد. برای علاقه‌مندان به هیجان و ماجراجویی، مقصد مناسبی است؛ برای عکاسان، یکی از بهترین نقاط کره‌ ی زمین خواهد بود. جنگل‌های آلپ، دریاچه‌های خیره‌کننده، مراتع سرسبز، معماری کم‌نظیر و برخورداری از سطح بالای هنر مدرن، سوئیس را از سایر کشورهای جهان متمایز می‌کند. برن

Copyright © 2015 . shahinparvaz.com . All Rights Reserved