سفر به ونیز ایتالیا

جاذبه‌های گردشگری ونیز در تور ایتالیا

کانال‌های آبی در ونیز ایتالیا

از کانالهای آبی شهر ونیز به عنوان "گوهر تاج پادشاهی شهرهای آبی جهان" یاد میشود. گوندولا (نام قایقهای خاص در ونیز) و معماری ایتالیایی، سفر به ونیز ایتالیا را برای توریستها بدل به سفری نادر و یگانه میکند. بیش از 150 کانال موجود در این شهر باعث آن شده که جمعیت توریستهای شهر ونیز در ایتالیا از مردم ساکن این شهر بیشتر باشد. اما در سفر به ونیز یادتان نرود که بجز کانالهای آبی، مراکز گردشگری دیگری نیز در ونیز ایتالیا وجود دارد.

پل ریالتو در ونیز ایتالیا

این پل که بیش از 300 سال است تنها راه عبور با پای پیاده از روی کانال مورد استفاده قرار میگرفت، از معروفترین مراکز گردشگری ونیز بحساب می‌آید. پلی سنگی که توسط آنتونیو دا پانته در 1591 تکمیل شد، علت طراحی آن پل چوبی‌ای در ونیز بود که 65 سال قبل فروریخته بود.

کاخ دوج در ونیز ایتالیا

یکی از مکانهایی که قضات و حاکمان ونیز در آن بوده‌اند، امروزه بدل به یکی از بزرگترین هدفهای تور به ونیز ایتالیا شده. کاخی قدیمی در ونیز که از دو فاز تشکیل شده، یکی بال شرقی آن است که در حدود سال 1320 ساخته شده و دیگری بال غربی آن کاخ که ساخت آن بیش از صد سال طول کشید و در حدود سال 1450 به پایان رسید. هر دو فاز کاخ دوج در ونیز ایتالیا، شما را به مناظر باورنکردنی میبرند و همین امر باعث شده که یکی از اصلی‌ترین قطبهای گردشگری در ونیز باشد.

پیاتزا سن مارکو در ونیز ایتالیا

به عنوان تنها میدان عمومی در ونیز ایتالیا، پیاتزا سن مارکو سالهاست که به عنوان محل تجمع اصلی در شهر بحساب می‌آید. کافه‌های روبازی که دور تا دور این میدان در ونیز ایتالیا را گرفته‌اند، میتوانند میزبان خوبی برای شما در مرکز شهر ونیز در ایتالیا بحساب بیایند.

ساختمان کارِتزونیکو در ونیز ایتالیا

در طول مسیر حرکت شما در کانال آبی ونیز، هیچ‌مکانی بهتر از ساختمان کارتزونیکو نمیتواند شما را به زندگی قرن 18ام در ونیز ایتالیا همراهی کند. از این ساختمان در ونیز ایتالیا، در فیلم "کازانوا" سال 2005 که هیث لجر نیز در آن هنرنمایی کرده بود استفاده شده. از نقاشیهای موجود در این ساختمان تا سقف آن میتواند نفس را در سینه‌ی بینندگان حبس کند و خوشبختانه، امروزه بازدید از تمام نقاط این ساختمان برای عموم آزاد است.

ثبت دیدگاه

کد امنیتی

نظرات کاربران