سفر به سورنتو ایتالیا

سورنتو، شهری که چشم در چشم خلیج ناپل، و جزایر مختلف دیگری در جنوب ایتالیا دارد. در تور سفر به ایتالیا، یکی از شهرهای به یاد ماندنی که باید از آن دیدن کرد شهر سورنتو است. شهری کوچک و قدیمی در ایتالیا که رفتار گرم و صمیمی مردمانش با توریستهای ایتالیا زبانزد است.اگر در شهرهای دیگر ایتالیا همواره از دیدن آثار هنری و موزه‌ها لذت برده‌اید، در سورنتو ایتالیا به آنچه که پشت‌سر گذاشته‌اید آثار باستانی نیز اضافه میشوند تا لذت شما از همراهی تور سفر به ایتالیا را چند برابر کند. همچنین شهرت سورنتو ایتالیا بخاطر غذاهای لذیذ، صخره‌های زیبا و مناظر چشم نواز آن است. سفر به سورنتو ایتالیا به اندازه کافی باعث آرامش و بازیابی روحی شما میشود، ولی اگر قصد دیدن از مکانهای مختلفی را دارید بد نیست به این نقاط هم سری بزنید:

سفر به سورنتو ایتالیا و جاذبه‌های گردشگری در سورنتو ایتالیا

بازدید از جزایر نزدیک به سورنتو در ایتالیا

در نزدیکی سورنتو در ایتالیا جزایری مثل کاپری وجود دارند که دیدن از آنها خالی از لطف نیست و بد نیست در صورت داشتن زمان کافی سری به این جزایر بزنید. غار دریایی کاپری از دیدنی‌ترین غارهای جهان است، همچنین از دیگر جزایر نزدیک به سورنتو میتوان ایسشیا را نام برد که مثل کاپری، جزیره‌ای به‌یادماندنی‌ست.

بازدید از مناطق مختلف خط ساحلی Amalfi درسفر به سورنتو ایتالیا

برای همراه شدن با این خط ساحلی بسیار زیبا، کافیست از اتوبوس‌هایی که به این منظور تهیه شده‌اند استفاده کنید. اتوبوسهای مختلفی در سورنتو وجود دارند که برروی آنها با توجه بهمسیری که کار میکنند حروف مختلفی نوشته شده، اتوبوسهای با نام SITA  در سورنتو، دقیقا برای همین هدف طراحی شده‌اند. قیمت آنها بسیار منطقی‌ست و با توجه به مسافتی که طی میکنید متغیر است و میتواند از 2 یورو تا 14 یورو تغییر کند.

بازدید از آتشفشانها در سفر به سورنتو در ایتالیا

صمیمانه به شما توصیه میکنیم که حتما به Mount Vesuvius سفر کنید. آتشفشانهای زیادی در حوالی سورنتو در ایتالیا وجود دارند ولی زیبایی این آتشفشان همواره در بین مسافران سورنتو زبانزد بوده.

ثبت دیدگاه

کد امنیتی

نظرات کاربران