تور مسافرتی کانادا

تور مسافرتی کانادا شما را به جهانی ناشناخته می‌برد. سفر به کانادا، کشوری که از سمتی به اقیانوس اطلس، از سمت دیگری به اقیانوس آرام و از شمال به اقیانوس منجمد شمالی می‌رسد، قطعا سفری عادی و معمولی نخواهد بود. کانادا که بزرگترین روابط اقتصادی جهان را با آمریکا دارد، در صنعت گردشگری نیز به علت جاذبه‌های طبیعی آن، زبانزد است. تور مسافرتی به کانادا در سال‌های اخیر جای خود را در بین تورهای مسافرتی به نقاط مختلف جهان باز کرده و علت آن مکان‌های دیدنی کانادا، مکان‌ها تفریحی کانادا و جاذبه‌های گردشگری در کاناداست. با هم به مرور برخی شهرهای مختلف که قطب گردشگری در کانادا بشمار می‌روند می‌پردازیم:

شهر اتاوا کانادا

تحصیل در اتاوا کانادا باعث شده این شهر به یکی از مراکز اصلی برای مهاجرت به کانادا بدل شود. زندگی در اتاوا برای تحصیل در این شهر مناسب بوده و اغلب کسانی که تحصیل در اتاوا را انتخاب می‌کنند، زندگی در اتاوا را نیز لذت‌بخش می‌بینند. اتاوا که پایتخت کشور کانادا بشمار می‌رود محل بسیاری از ساختمان‌های مهم دولتی‌ست که از نظر زیبایی نیز زبانزد هستند. این شهر که در کنار رودخانه اتاوا واقع شده، بجز زیبایی‌های طبیعی بسیار، محل تعداد زیادی از موزه‌های مهم نیز می‌باشد.

تورنتو در کانادا

آیا تورنتو کانادا مناطق دیدنی دارد؟ برای جواب به این سوال بد نیست معنای کلمه تورنتو را بدانید: "شهری که درختانش بر روی آب می‌ایستند". تورنتو پایتخت اقتصادی کانادا بشمار می‌رود و یکی از بزرگترین مراکز اقتصادی جهان است. تورنتو کانادا مناطق دیدنی زیادی دارد و برای گردشگری از بهترین شهرهای جهان بشمار می‌رود، همچنین زندگی در تورنتو را می‌توان به عنوان یکی از بهترین زندگی‌ها در جهان دانست. در مورد مناطق دیدنی تورنتو و گردشگری تورنتو مفصل صحبت خواهیم کرد.

مونترال در کانادا

شهر مونترال کانادا بزرگترین شهر فرانسوی زبان جهان بعد از پاریس است. در مونترال کانادا مناطق دیدنی بسیاری برای بازدید مسافران و گردشگران وجود دارد، از موزه و کاخ سلطنتی گرفته تا پارک و کانال آبی و کازینو و مراکز هنری و شهر زیرزمینی و دهها مکان تفریحی دیگر که در مونترال کانادا وجود دارند. ایرانیان زیادی نیز در مونترال ساکن هستند که از دلایل آن می‌توان به دانشگاه مونترال کانادا و سطح خوب زندگی در مونترال کانادا اشاره کرد.

شهر کبک در کانادا

شهر کبک در کانادا، مرکز این استان کبک بحساب می‌آید. استان کبک کاندا که در آن مونترال بزرگ و زیبا هم وجود دارد اما جاهای دیدنی کبک سیتی کانادا و برخی دلایل دیگر باعث شده کبک سیتی به عنوان مرکز استان کبک انتخاب شود. مهاجرت به کبک و زندگی در کبک در سالهای اخیر از رونق خاصی برخوردار بوده. جاهای دیدنی در کبک سیتی کانادا بیشمارند، برای توصیف آنها همین بس است که این شهر از یک طرف به آبشارهای زیبای مونت مورنسی، از سمتی به رودخانه بزرگ سنت لورنس و از سمتی دیگر به یکی از قدیمی‌ترین مراتع کوهستانی برروی زمین بنام کوه‌پایه‌های لورنتیان می‌رسد.

آبشار نیاگارا در کانادا

آبشارهای نیاگرا. مجموعه‌ای از سه آبشار در مرز کانادا و آمریکا. آبشار نیاگارا در گلوگاه رود نیاگارا قرار دارد. سه آبشار نیاگارا با نام‌های آبشار نعل اسب، آبشار آمریکایی و آبشار نقاب عروس؛ به ترتیب از بزرگ به کوچک نام‌گذاری شده‌اند.

ثبت دیدگاه

کد امنیتی

نظرات کاربران