09904548723 : پشتیبانی

021-88507575

نام هتل درجه هتل خدمات
نرخ اتاق
(2 تخته)
نرخ اتاق
(1 تخته)
نرخ کودک
(با تخت)
نرخ کودک
(بدون تخت)
موقعیت مکانی توضیحات
Hilton Niagara Falls درجه هتل B.B
Sheraton Centre Toronto درجه هتل B.B
Hilton Ottawa درجه هتل B.B
Le Centre Sheraton Montreal درجه هتل B.B
Sheraton Vancouver Wall Centre درجه هتل B.B

5950000 تومان

5950000 تومان

4790000 تومان

4790000 تومان

نرخ اتاق دو تخته + 5950 دلار / نرخ اتاق یک تخته + 7850 دلار / نرخ کودک با تخت + 4200 دلار / نرخ کودک بدون تخت + 3200 دلار
Hilton Niagara Falls
درجه هتلدرجه هتل
خدمات

B.B

Sheraton Centre Toronto
درجه هتلدرجه هتل
خدمات

B.B

Hilton Ottawa
درجه هتلدرجه هتل
خدمات

B.B

Le Centre Sheraton Montreal
درجه هتلدرجه هتل
خدمات

B.B

Sheraton Vancouver Wall Centre
درجه هتلدرجه هتل
خدمات

B.B

نرخ اتاق 2 تخته

5950000 تومان

نرخ اتاق 1 تخته

5950000 تومان

کودک با تخت

4790000 تومان

کودک بدون تخت

4790000 تومان

موقعیت
توضیحات

نام تور برنامه ریزی شده

تور کانادا آبان 96

نوع تور

هنر و فرهنگ شهر و خرید

روزهای رفت

سه شنبه

روزهای برگشت

سه شنبه

مدت اقامت

14 شب و 15 روز

تاریخ اعتبار

30 آبان 96

مناسب برای

خانواده همراه با کودکان زوج ها سالخوردگان معلولین افراد مجرد جوانان متخصصان

هزینه

تجملاتی

خدمات

صبحانه بیمه مسافرتی گرفتن ویزا ترانسفر فرودگاهی راهنمای محلی راهنما بین شهری راهنما فرودگاه گشت شهری پرواز/بلیط داخلی راهنمای تور اخذ ویزای توریستی

سطح سختی

آسان

محل اقامت

هتل

حمل و نقل

هواپیما

نوع پرواز

برنامه ریزی شده

کلاس پرواز

کلاس اقتصادی

نوع بلیط

بلیط رفت و برگشت

شروع قیمت ها از

5950 دلار 5950000تومان

کشور مقصد

کانادا

شهر مقصد

تورنتو اوتاوا ونکوور

خط هوایی

Lufthansa Cargo


2 شب آبشار نیاگارا + 3 شب تورنتو + 1 شب اوتاوا + 4 شب مونترال + 4 شب ونکوور

برنامه پرواز رفت :

پرواز از فرودگاه امام خمینی 3:50 صبح

رسیدن به فرودگاه فرانکفورت 05:50

پرواز ازفرودگاه فرانکفورت به سمت تورنتو 09:20

رسیدن به فرودگاه تورنتو 11:40

برنامه پرواز برگشت :

پرواز از فرودگاه ونکوور به سمت فرانکفورت 16:20

رسیدن به فرودگاه فرانکفورت 11:05+1

پرواز از فرودگاه فرانکفورت به امام خمینی 14:05

رسیدن به فرودگاه امام خمینی 21:25

خدمات تور:

چهارده روز صبحانه، چهارده شب اقامت هتل، کلیه ترانسفرها اعم از ترانسفر فرودگاهی و داخل شهری و بین شهری ، هزینه پرواز داخلی از مونترال به ونکوور و راهنماهای تور محلی در شهر مونترال و کبک و راهنمای فارسی زبان در کلیه مسیر سفر، بلیط ورودی کلیه نقاط دیدنی، یک ناهار و دو شب شام.

برنامه سفر :

روز اوّل

ملاقات با راهنمای محلی در فرودگاه تورنتو، پس از آن به هتل هیلتون نیاگارا جهت استراحت و اقامت عزیمت خواهید. دیدار از منظره شبانه آبشار نیاگارا آنهم در هنگام استراحت در برج هتل زیبای هیلتون آغازگر سفر شما خواهد بود.

روز دوم

پس از صرف صبحانه، یک روز کامل را در کنار یکی از زیباترین عجایب جهان ( آبشار نیاگارا) خواهید گذراند. پیاده روی در کنار محوطه زیبای آبشارنیاگارا، بازدید از شهر تاریخی و زیبای نیاگارا آند لیک، بازدید از ساعت گل نیاگارا، و صرف ناهار در رستوران زیبا و گردان برج اسکای لون از جمله تفریحات آن روز خواهند بود. .

روز سوم

پس از صرف صبحانه به شهر تورنتو خواهیم رفت و اقامت مان در هتل شرایتون چهارستاره داون تاون تورنتو پذیرای شب هنگام شما خواهد بود.

روز چهارم

پس از صرف صبحانه در هتل گشت تمام روز شهری با حضر راهنمای فارسی زبان خواهید داشت. شما فرصت خواهید داشت تا از این مناطق دیدن نمایید:

-Central Island - Casa Loma Castle - Royal Ontario Museum - University of Toronto - visiting CN Tower

پس از یک گشت روزانه از مناطق زیبای شهر تورنتو جهت استراحت به هتل باز خواهید گشت.

روز پنجم

پس از صرف صبحانه، یک روز کامل را وقت آزاد خواهید داشت تا از دیدن مراکز خرید شهر تورنتو لذت ببرید. و پس ازآن یک بازدید عصرانه را تجربه خواهید نمود. شب را در Unionville از خیابان زیبا و تاریخی هتل اقامتتان به استراحت خواهید پرداخت.

روز ششم

پس از صرف صبحانه، به سمت پایتخت کانادا ، شهر زیبای اتاوا حرکت خواهیم نمود. در مسیر راه تورنتو به اتاوا در محل ساخت شیرینی معروف پای سیب توقفی کوتاه جهت بازدید و استراحت خواهید داشت. پس از آن ادامه مسیر رودخانه سنت لارنس را ادامه داده وبازدیدی کوتاه از منطقه هزار جزیره خواهیم داشت و در صورت مساعد بودن هوا امکان یک گشت یک ساعته با کشتی را در اطراف منطقه هزار جزیره خواهیم داشت و پس از آن به شهر اتاوا خواهیم رفت و شما شبی خاطره انگیز را در هتل زیبای Hilton اتاوا تجربه خواهید کرد

روز هفتم

پس از صرف صبحانه و ترک هتل فرصتی دست خواهد داد تا با دیدنیهای تاریخی پایتخت کانادا آشنا شوید شهری مملو از ساختمان ها ها و مجسمه های زیبا،گالری های هنری متنوع و ساختمان زیبای پارلمان. پس ازیک گشت چهار ساعته شهری در اتاوا و بازدید از موزه تاریخ طبیعی و صرف ناهار بعد از ظهر به سمت شهر مونترال حرکت خواهیم نمود و شب را در هتل Sheraton به استراحت خواهیم پرداخت.

روز هشتم

شهرهای مونترال و نیویورک به عنوان شهرهای مد در آمریکای شمالی معروف میباشند. مونترال شهری تاریخی، شیک و منحصر بفرد است. در بدو ورود تور شهری همراه با راهنمای محلی در منطقه زیبای مونترال قدیم شروع اقامت خاطره انگیز شما در شهر مونترال خواهد بود. طی این تور از منطقه مونترال قدیم و خیابانهای زیبای شهر دیدن خواهیم داشت. پس از آن وقت آزاد خواهید داشت تا با گردش در خیابانهای مونترال از دیدنیهای آن لذت ببرید و به سلیقه خود از دیدنیهای شهر زیبای مونترال لذت ببرید و سری به مراکز خرید زیرزمینی این شهر که بزرگترین مرکز خرید زیرزمینی دنیا است، بزنید. هتل زیبای Sheraton مونترال جهت استراحت شبانه شما مهیا خواهد بود.

روز نهم

پس از صرف صبحانه تور ١٢ ساعته کبک را با حضور راهنمای محلی خواهیم داشت ، یک گشت سه ساعته در شهر زیبای کبک و منطقه کبک قدیم خواهیم داشت، پس از آن به بازدید از دیدنیهای آن منطقه خواهیم پرداخت و شما این فرصت را خواهید داشت تا از دیدن دیدنیهای شهر لذت ببرید. بازدید از آبشار در حومه شهر کبک از دیگر برنامه های این روز خواهد بود. کبک یکی از رومانتیک ترین شهرهای جهان میباشد. شهر کبک از نظر ظاهری کاملا دارای ساختار شهرهای اروپائی است که این امر سبب منحصر به فرد شدن این شهر در سراسر آمریکای شمالی میگردد. کبک از قدیمی ترین مناطق تحت سکونت در کشور کانادا میباشد . این شهر ٤٠٧ سال تاسیس خود را امسال جشن گرفت. پس از گشت شهری زمان آزاد خواهید داشت تا یک بازدید کامل را در شهر زیبای کبک تجربه کنید و شب را در هتل محل اقامتتان در مونترال به استراحت بپردازید.

روز دهم

پس از صرف صبحانه جهت بازدید از کلیسای زیبای نوتردام و ساختمان المپیک مونترال خواهیم رفت. پس از صرف ناهار وقت آزاد خواهید داشت تا به سلیقه خود از دیدنیهای شهر زیبای مونترال لذت ببرید و سری به مراکز خرید زیرزمینی این شهر که بزرگترین مرکز زیرزمینی دنیا است ،بزنید.

روز یازدهم

پس از صرف صبحانه و خداحافظی ازشهر مونترال به سمت غرب کانادا و شهر زیبای ونکوور خواهیم رفت و پس از یک پرواز نسبتاً طولانی شب را در هتل زیبای وستین ( -(Westin- Sheraton-delta-Hyatt) اقامت خواهید کرد و با استراحت شبانه آماده شروع تورشهری در روزهای آتی خواهید شد.

روز دوازدهم

پس از صرف صبحانه تور کامل شهر ونکوور را خواهیم داشت که از مناطق دیدنی شهر از جمله پارک زیبای استنلی که از بزرگترین پارکهای کشور کانادا است – جزیره گرانویل – پارک ویکتوریا بازدید خواهیم نمود.

روز سیزدهم

پس از صرف صبحانه، جهت بازدید از جزیره زیبای ویکتوریا به سمت لنگر گاه کشتی ها خواهیم رفت. باغ زیبای بوچارت و مناظر زیبای شهری و میدان پارلمان از جمله دیدنیهای منطقه خواهد بود. کشتی سواری در منطقه جزیره ویکتوریا فرصت مناسبی خواهد بود تا دیدنیهای آن منطقه را مشاهده کنید. شب هنگام جهت استراحت به هتل محل اقامتتان در ونکوور باز خواهید گشت.

روز چهاردهم

پس از صرف صبحانه ، جهت دیدن پل معلق شهر ونکوور و مرکز خرید زیبای شهر عزیمت خواهیم نمود. شام را در رستوران ایرانی شهر میل نوده و آخرین شب اقامت خود را در هتل به استراحت پرداخته تا مهیای سفر طولانی به وطن باشید

روز پانزدهم

پس از صرف صبحانه، در خاتمه سفر به فرودگاه ونکوور انتقال داده خواهید شد.

ویزای توریستی کانادا

١-پاسپورت حداقل با ٢ سال اعتبار

٢-تکمیل اولیه فرم ٥٢٥٧ – مشخصات فردی(فرم اولیه و نهایی توسط این شرکت ارایه میگردد)

٣- تکمیل اولیه فرم ٥٦٤٥ – مشخصات فامیلی (فرم اولیه و نهایی توسط این شرکت ارایه میگردد)

٤- تکمیل اولیه فرم ٧١٣٥ (در صورت نیاز) (فرم اولیه و نهایی توسط این شرکت ارایه میگردد)

٥- دعوت نامه ( توسط این شرکت ارایه می گردد)

٦- برنامه سفر(توسط این شرکت ارایه می گردد)

٧-گواهی بانکی به روز که نشان دهنده آخرین وضعیت مالی باشد به انگلیسی با مهر بانک با مانده حساب بالا( نزدیک به زمان تحویل مدارک تهیه و به این شرکت همراه با سایر مدارک ارایه فرمایید. دقت شود بانک معادل دلار کانادا و یا آمریکای موجودی را در متن نامه قید کرده باشد)

٨- عکس دیجیتال ( ترجیحا" فایل عکس با فرمت JPEG با رزولوشن 300 دی پی آی تحویل گردد)

٩-ترجمه شناسنامه

١٠ -ترجمه عقد نامه ( چنانچه قصد سفر با همسرتان را دارید)

١١ -ترجمه اسناد و مدارک مالی ( سند ملکی، سند محل کار و در صورت اجاره ای بودن محل کار قرارداد اجاره محل کار، اسناد بورس و یا سهام شرکتها، حسابهای سپرده گذاری کوتاه مدت و یا بلند مدت)

٢١ -ترجمه کواهی شغلی :

کارمندان بخش دولتی و خصوصی : گواهی اشتغال به کار، آخرین حکم کارگزینی، فیش حقوقی (ترجمه رسمی کلیه مدارک ضروری است)

صاحبان شرکتهای خصوصی: روزنامه رسمی شرکت و یا هرگونه مدرکی که دال بر شاغل بودن داشته باشد (ترجمه رسمی کلیه مدارک ضروری است)

مشاغل آزاد: جواز کسب ، کارت بازرگانی، جواز تولید (ترجمه رسمی کلیه مدارک ضروری است)

٣١ -ترجمه کارت پایان خدمت برای آقایان

١٤ - تهیه لیست سفر های خارجی در پنج سال گذشته منطبق با مهرهای مربوطه در پاسپورت ( لطفا" کپی و اسکن تصویر مهرهای پاسپورت را به این شرکت ارایه فرمایید )

خواهشمند است جهت جلوگیری از اشتباه در تکمیل فرم، ذکر محل و تاریخ را روی برگه جداگانه منظور فرمائید برای مثال ( ترکیه 20march 2015 - 10march 2015 )

شرح ویزا:

ویزای توریستی

مدت اقامت سه تا شش ماه اعتبار و یا به تاریخ اعتبار پاسپورت ( تعیین مدت اقامت با تشخیص سفارت می باشد)

یک بار یا چند بار ورود

ھزینه ثبت نام آنلاین در مبلغ گنجانده شده است.

مراحل تکمیل و ثبت پرونده متقاضی:

١- تکمیل پرونده متقاضی توسط بخش ویزای آژانس

٢- ثبت نام الکترونیک متقاضی توسط آژآنس

٣- اخذ و ارسال نامه انجام بیومتریک (انگشت نگاری) توسط آژانس

٤- حضور متقاضی ظرف مدت حداکثر سی روز پس از ثبت نام الکترونیک در یکی از مراکز انگشت نگاری در ترکیه

٥- پس از ثبت نام، بخش ویزا پرونده الکترونیک متقاضی را مرتباً تا اعلام نتیجه مثبت و یا منفی مانیتور کرده و متقاضی را در جریان نتیجه خواھد گذاشت.

در حال حاضر سفارت کانادا در ترکیه به پرونده ھا دو تا سه ماھه رسیدگی مینماید.

***پس از تعیین وقت سفارت ، متقاضی بایستی جھت انجام بیومتریک (انگشت نگاری) به یکی از دفاتر سفارت کانادا در آنکارا و یا استانبول حضوراً مراجعه نماید. در صورت تمایل به استفاده از خدمات سفر با این شرکت ھزینه مربوطه به صورت جداگانه اعلام خواھد گردید که ارتباطی به ھزینه ویزا نخواھد داشت.***

لازم به ذکر است که قیمتهای ذکرشده در صورتی معتبر خواهد بود که درخواست رزرویشن نهایی حداقل یکماه قبل از ورود گروه باشد.

: Air Line

Lufthansa Cargo

Copyright © 2015 . shahinparvaz.com . All Rights Reserved