تورنتو و آبشار نیاگارا در کانادا

مناطق دیدنی در تورنتو کانادا

برج CN در تورنتو کانادا

برج CN با ارتفاع بیش از 500 متر یکی از مکان‌هایی‌ست که نباید دیدن آن در تورنتو کانادا را از دست بدهید. شاید برای ما که در تهران برج میلاد را دیده‌ایم نکته‌ی جالبی درمورد این برج نباشد، اما بد نیست بدانید که یکی از تفاوت‌های گردشگری در برج CN تورنتو با برج میلاد، امکان قدم زدن برروی لبه‌ی برج در ارتفاع 360 متری زمین است. البته جای نگرانی نیست، چرا که شما هنگام قدم زدن برروی برج CN تورنتو با طناب‌های مخصوص و ایمنی کامل مهار شده‌اید.

موزه سلطنتی کانادا در تورنتو

این موزه در تورنتو کانادا دارای شهرت جهانی از حیث عظمت و تعالی ساخت است و به عنوان یکی از ابتدایی‌ترین موزه‌های کانادا که در شهر تورنتو بنا شده از آن یاد می‌شود.

کازا لوما در تورنتو کانادا

ساختمانی زیبا و قدیمی در تورنتو کانادا که از نظر ساخت تصور قلعه‌های قرون وسطی را به ذهن می‌آورد. این ساختمان توسط سِر هانری پلات در تورنتو کانادا ساخته شد؛ میلیونری عجیب که جزء اولین نفراتی بود که تشخیص داد از آبشار نیاگارا به عنوان یک جاذبه توریستی می‌توان استفاده کرد به همین علت، این ساختمان را با قریب به 100 اتاق ساخت تا میزبان توریستهای عازم نیاگارا باشد.

آبشار نیاگارا در کانادا

یکی از محبوب‌ترین و مشهورترین مناطق گردشگری در سراسر جهان. آبشارهای نیاگارا بالاترین سرعت جریان در میان تمام آبشارهای جهان را دارند. سرعت آبشار نیاگارا در کانادا به قدری زیاد است که در هر دقیقه بیش از 50 تن خاک را در خود حل می‌کند، و این حل شدن دلیل سبز بودن آب آبشار نیاگاراست. اگر از پل رنگین‌کمان تا میزهای سنگی قدم بزنید، یکی از بهترین نماهای آبشار نیاگارا در هردو سمت آمریکا و کانادا را خواهید دید. قایق‌سواری در پای آبشارهای نیاگارا از کارهایی‌ست که هر شخصی حتما در برنامه‌ش برای بازدید از نیاگارا گنجانده و در نهایت، اگر می‌خواهید بیش از حد معمول به آبشارهای نیاگارا در کانادا نزدیک شوید، بد نیست به غار باد یا Cave of the Winds بروید و اگر می‌خواهید تجربه‌ای یگانه و به‌یاد ماندنی از آبشارهای نیاگارا در کانادا داشته باشید، تور هلیکوپترسواری بر فراز آبشار نیاگارا را تجربه کنید.

ثبت دیدگاه

کد امنیتی

نظرات کاربران