لوگو شاهین پرواز
برزیل | سائوپائولو

برزیل | سائوپائولو

این کشور از لحاظ جغرافیایی ما بین مر کز آمریکای جنوبی و اقیانوس اطلس قرار دارد و از لحاظ وسعت و جمعیت بزرگترین کشور آمریکای جنوبی می باشد.پایتخت آن برزیلیا است و از مهمترین و بزرگترین شهرهای آن سائوپائولو و ریودوژانیرو است ، زبان کشور پرتغالی است و مذهب آن کاتولیک می باشد. آب و هوای بیشتر مناطق آن گرمسیری و استوایی می باشد. به دلیل داشتن آب و هوای متنوع وجود جنگل های آمازون و طبیعت منحصر به فرد آن امروزه یکی از قطب های مهم گردشگری محسوب می شود. دیدنیهای برزیل عبارتست از: پارک آبی ونیز،جاده زیبای سائوپائولو،باغ پرندگان،آبشار ایگائوسو،مجسمه مسیح،کوه کله قندی،کوه کورکووادو و ساحل زیبای کوپاکاپاتا. برزیل از کشورهای در حال رشد اقتصادی است.سالانه توریست های زیادی حتی از آسیا به برزیل می روند. بساری از فوتبال دوستان هر ساله برای تماشای بازی فوتبال به این کشور سفر می کنند. اگر کسی قصد دیدن جنگلهای آمازون را داشته باشد می تواند از برزیل به جنگل های آمازون برود.البته باید در فصل مناسب آن رفت که اسیر باران های خیلی شدید آن نشوید. کارنوال برزیل که هر ساله برگزار می شود بسیار کارنوال شاد و پر طرفداری است و هر ساله گردشگران را به خود جذب می کند.

مشاهده مقاله
تور برزیل

تور برزیل

اگر قصد دارید با تور سفر به برزیل به این کشور عزیمت کنید، با مطالعه‌ی این متن میتوانید به اطلاعات مناسبی در مورد مسائل مختلف برزیل از جمله فرهنگ در برزیل، قیمت هتل در برزیل، وضعیت هزینه توریست در برزیل، غذا در برزیل و... آشنا شوید. اگر امروز تور برزیل یکی از پررونق‌ترین تورهای سفر به خارج از کشور محسوب میشود، دلایل مختلفی دارد. به عنوان مثال برزیل پنجمین کشور بزرگ دنیاست و از نظر تعداد فرودگاه برزیل در رتبه‌ی دوم جهان قرار دارد. اگر به زیبایی عجیب و مرموز آمریکای‌جنوبی علاقه دارید، با سفر به برزیل، به اصلی‌ترین کشور آمریکای‌جنوبی سفر کرده‌اید. چرا که این کشور بیش از 47 درصد مساحت آمریکای‌جنوبی را به خود اختصاص داده و با تمام کشورهای آمریکای‌جنوبی بجز اکوادور و شیلی هم‌مرز است. عاشقان قهوه در برزیل قهوه خوردن را از دست نمی‌دهند چراکه این کشور در 150 سال گذشته بزرگترین تولیدکننده‌ی قهوه در جهان بوده. اصلی‌ترین و بزرگترین مشکل تورهای سفر به برزیل، انتخاب زیبایی‌های بیشمار در این کشور است. بیش از 1500 ساحل و بیش از 500 جزیره‌ی چشم‌نواز باعث شده که تور سفر به برزیل از پررونق‌ترین‌های جهان باشد.

مشاهده مقاله
 ریودوژانیرو در برزیل

ریودوژانیرو در برزیل

اگر به دنبال حضور در ریو دو ژانیرو و ثبت خاطراتی در طبیعت باور نکردنی در یکی از خاص‌ترین شهرهای جهان هستید، بد نیست این متن را بخوانید و هرچه زودتر خود را آماده‌ی سفر به ریو دو ژانیرو در برزیل کنید.

مشاهده مقاله
بازدید از شهر فوز دو ایگواسو  در تور برزیل

بازدید از شهر فوز دو ایگواسو  در تور برزیل

فوز دو ایگواسو، رویایی‌ست به حقیقت پیوسته.سفر با تور فوز دو ایگواسو، دیدن محل تلاقی زیبایی‌ست در بین سه کشور برزیل، آرژانتین و پاراگوئه. فوز دو ایگواسو به معنای مدخل رود ایگواسو، یکی از زیباترین مرزهای جهان است که در بین برزیل و آرژانتین قرار دارد و هرساله مسافران زیادی که با تور سفر به برزیل یا آرژانیتن کرده‌اند برای دیدن این مکان ماورای تصور به فوز دو ایگواسو نقطه می‌آیند.

مشاهده مقاله
آرژانتین و تور سفر به بوینس آیرس

آرژانتین و تور سفر به بوینس آیرس

سفر به آرژانتین، سفر به سرزمین تانگوست. سفر به آرژانتین، سفر به سرزمین مردمان انقلابی و پرجنب و جوش است. شما وقتی با تور سفر به آرژانتین عازم بوینس آیرس می‌شوید، هیچ تصویری از آنچه که انتظار شما را میکشد ندارید. سفر به آرژانتین و سفر به بوینس آیرس شما را به مکانی اغوا کننده می‌برد، در آرژانتین شما شاهد طعم و رنگ جدیدی از زندگی خواهید بود، خاطراتی رنگارنگ از آرژانتین با خود خواهید داشت، علی‌الخصوص خاطرات زندگی شب‌های بی‌پایان بوینس آیرس به این راحتی‌ها شما را راحت نخواهد گذاشت. بوینس آیرس آرژانتین، میراث‌دار معماری اروپایی در ساختمانها، بلوارها و پارکهاست. در مدت سفر به بوینس آیرس، اگر گذرتان به کافه تورتونی (Tortoni) افتاد، با ورود به این قدیمی‌ترین کافه‌ی آرژانتین به میانه‌ی قرن 19میلادی سفر خواهید کرد.

مشاهده مقاله