لوگو شاهین پرواز
تور مسافرتی کانادا

تور مسافرتی کانادا

تور مسافرتی کانادا شما را به جهانی ناشناخته می‌برد. سفر به کانادا، کشوری که از سمتی به اقیانوس اطلس، از سمت دیگری به اقیانوس آرام و از شمال به اقیانوس منجمد شمالی می‌رسد، قطعا سفری عادی و معمولی نخواهد بود. کانادا که بزرگترین روابط اقتصادی جهان را با آمریکا دارد، در صنعت گردشگری نیز به علت جاذبه‌های طبیعی آن، زبانزد است. تور مسافرتی به کانادا در سال‌های اخیر جای خود را در بین تورهای مسافرتی به نقاط مختلف جهان باز کرده و علت آن مکان‌های دیدنی کانادا، مکان‌ها تفریحی کانادا و جاذبه‌های گردشگری در کاناداست. با هم به مرور برخی شهرهای مختلف که قطب گردشگری در کانادا بشمار می‌روند می‌پردازیم:

مشاهده مقاله
جاذبه‌های گردشگری در کانادا – اتاوا

جاذبه‌های گردشگری در کانادا – اتاوا

در مورد اتاوا و محصور بودن بین سه اقیانوس بزرگ جهان مطلع هستید. اکنون می‌خواهیم به بررسی مراکز گردشگری در اتاوا و جاذبه‌های گردشگری اتاوا بپردازیم:

مشاهده مقاله
تورنتو و آبشار نیاگارا در کانادا

تورنتو و آبشار نیاگارا در کانادا

مناطق دیدنی در تورنتو کانادا

مشاهده مقاله
سفر به شهر مونترال استان کبک در کانادا

سفر به شهر مونترال استان کبک در کانادا

جاذبه‌های گردشگری مونترال

مشاهده مقاله
سفر به استان کبک در کانادا

سفر به استان کبک در کانادا

جاذبه‌های گردشگری در سفر به شهر کبک کانادا

مشاهده مقاله
ویزای کانادا

ویزای کانادا

برای سفر به کانادا، فرقی نمیکند برای دیدار اقوام و آشنایان، شرکت در همایش های علمی و تجاری، بازدید از جاذبه های گردشگری و یا همراهی با تور کانادا، تحصیل و یا تحقیق، می روید؛ تنها کاری که باید انجام دهید این است که مدارک موردنیاز برای ویزای کانادا را آماده و ترجمه کنید و با حضور در سفارت کانادا یا آنلاین از طریق وب‌سایت سفارت کانادا اقدام کنید. با توجه به بسته بودن سفارت کانادا در ایران و البته زمان کمتری که طول می کشد تا آنلاین برای اخذ ویزای کانادا اقدام کنید، ما درخواست شما را به صورت آنلاین ثبت می کنیم. در حال حاضر می توانید برای انواع ویزای کانادا از جمله ویزای توریستی (عادی و تضمینی)، ویزای تحصیلی، ویزای فرصت مطالعاتی، ویزای شغلی، ویزای سرمایه گذاری و سوپر ویزای کانادا اقدام کنید.

مشاهده مقاله
ویزای توریستی کانادا

ویزای توریستی کانادا

یکی از روش های متداول برای مسافرت و گردش در کشورهای گوناگون، اخذ ویزای توریستی است. بسیاری از گردشگران و مهاجران به دلیل شرایط مناسب اجتماعی و اقتصادی که در کانادا وجود دارد، بازدید از این کشور را در اولویت قرار می دهند. دولت کانادا به علت کثرت درخواست های ویزای توریستی کانادا، قوانینی بسیار جدی در این زمینه برای ورود متقاضیان خارجی وضع نموده است؛ البته در صورت آشنایی کامل با این قوانین و تکمیل دقیق مدارک کار سختی برای اخذ ویزای توریستی کانادا نخواهید داشت. باید توجه داشته باشید که به علت تعطیلی سفارت کانادا در ایران، مراحل اخذ ویزای توریستی کانادا باید توسط خود متقاضیان یا از طریق نمایندگان قانونی، در یکی از سفارت های کانادا در کشورهای دیگر، مانند ترکیه، پیگیری شود.

مشاهده مقاله
ویزای تحصیلی کانادا

ویزای تحصیلی کانادا

همان طور که می دانید دانشگاه های کانادا جزو بهترین دانشگاه های دنیا هستند و در حوزه های تخصصی رتبه های بالایی را توانسته کسب کند. بنابراین اگر قصد مهاجرت به کانادا برای تحصیل دارید مطمئن باشید که تحصیل در دانشگاه های کانادا می تواند در آینده، بستر مناسبی برای یافتن شغل برای شما باشد. برای درخواست مجوز تحصیل باید نامه پذیرش از موسسات آموزشی تعیین شده داشته باشید. مدارس ابتدایی و راهنمایی کانادا نیازی به DLI ندارند. شما باید شماره ی موسسه آموزشی تعیین شده (DLI) که با حرف O شروع می شود در فرمتان بنویسید.

مشاهده مقاله