لوگو شاهین پرواز

تور کشتی کروز - سفر با کشتی کروز

اگر احیانا کسی به شما گفته باشد که با تور کشتی کروز سفر کرده، اولین سوال‌هایی که به ذهنتان بیاید این است که کشتی کروز چیست؟ سفر با کشتی کروز چگونه است؟ و سوال‌هایی از این دست. در متن پیش رو میخواهیم تا حدّ امکان شما را با تور کشتی کروز و نحوه سفر با کشتی کروز آشنا کنیم، همچنین نکات جالبی که شاید کتر کسی از آن اطلاع داشته باشد را در متن زیر و درمورد تور کشتی کروز با شما در میان می‌گذاریم.

کشتی کروز چیست؟

"یک هتل مجلل که برروی آب شناور است." شاید بهترین جمله در توصیف کشتی کروز باشد. سفر با کشتی کروز، سفر با مجموعه‌ای از مکان‌های مجلل و زیباست که همگی برروی آب و دور از دنیای تکراری و همیشگی قرار دارند. تور کشتی کروز، فرصت جبران خستگی‌های روزمره را در جایی که اصلا شبیه به زندگی شهری و دغدغه‌های هرروزه نیست، فراهم می‌کند. معروفترین در مورد تور کشتی کروز را حتما بارها شنیده‌اید: "در تور کشتی کروز هیچ دو لحظه‌ای شبیه به یکدیگر نیستند" . قطعا هم همینطور است، چرا که در سفر با کشتی کروز نه نگران مشکلات فرودگاه مقصد هستید، نه نگران ترافیک و پیدا کردن تاکسی و جابجایی چمدان‌ها و هتل مناسب و ...

تاریخچه تور کشتی کروز

بد نیست درمورد تاریخ کشتی‌های کروز، مطلع شوید که ساخت مدل‌های اولیه‌ی کشتی کروز به حدود دو قرن پیش باز می‌گردد. درمورد اولین کشتی کروز نظرهای متفاوتی هست، برخی آن را انگلیسی و برخی ایتالیایی می‌دانند. در هرصورت بعد از قریب به دو قرن، سفرهای تفریحی با کشتی کروز به چنان جایگاهی رسیده‌اند که فقط در سال 2011 حدود 30 میلیارد دلار آمریکا با 20 میلیون مسافری که در تورهای کشتی کروز حضور داشته‌اند، کسب درآمد کرده‌اند.