لوگو شاهین پرواز
  • italy1.jpg italy1.jpg
  • italy4.jpg italy4.jpg
  • italy5.jpg italy5.jpg
  • italy6.jpg italy6.jpg
  • italy7.jpg italy7.jpg

تور سفر به ایتالیا

تصمیم گرفته‌اید از تور سفر به ایتالیا استفاده کنید و میخواهید اطلاعاتی در مورد ایتالیا بدست بیاورید؟ شاهین پرواز که سابقه‌ای طلانی در تور سفر به ایتالیا دارد و مجری تور ایتالیا میباشد با مشاوره رایگان در مورد تور سفر به ایتالیا به شما کمک خواهد کرد.

بد نیست در مورد سفر به ایتالیا نکاتی را به شما بگوییم.

وقتی با تور سفر به ایتالیا عازم این کشور میشوید، بدانید که ایتالیا بزرگترین میراث‌دار آثار یونسکو در جهان است. شهرهایی مثل ونیز و رم، همواره دلیلی بر گسترش سفر به ایتالیا شده‌اند. همراه شدن با تور سفر به ایتالیا شما را به ضیافت خاطراتی میبرد که تا ابد در ذهنتان جاریست. جاذبه‌های گردشگری در ایتالیا به قدری زیاد است که این کشور بدون تلاش زیاد به یکی از قدرتمندترین مراکز گردشگری جهان تبدیل شده.

تاریخ در ایتالیا

در سفر به ایتالیا به یاد داشته باشید که در کمتر نقطه‌ای در جهان، مد، زیبایی، موسیقی، غذا، تاریخ و زندگی آرام در کنار یکدیگر قرار دارند. تور به ایتالیا از قرنهای گذشته شروع شده‌اند، مورخان باور دارند که قرن 17 شروع مسافرت با تور به ایتالیا بوده که این مساله نشان از شگفتی سفر به ایتالیا می‌باشد. در ادامه و در قرن 19ام تور سفر به ایتالیا رونقش بسیار بیشتر شد و امروز زیاد شدن تور سفر به ایتالیا باعث شده توریسم، تبدیل به اقتصاد اول این کشور شود.

مراکز گردشگری در ایتالیا

شهر رم همواره در صدر لیست گردشگری ایتالیا قرار دارد، از خرابه‌های رم تا واتیکان و موزه‌های رم همواره تجربه‌ی جدیدی برای مسافران به ایتالیا در بر دارد. میلان در ایتالیا که هم شهری مدرن است و هم منزل آثار برجسته‌ی تاریخ هنر، مثل "شام آخر" لئوناردو داوینچی. دیگر شهری که در سفر به ایتالیا نمیشود از آن چشم‌پوشی کرد؛ ونیز که مانند یک جاذبه‌ی دلفریب تمام مسافران را به سمت خود میکشد.