لوگو شاهین پرواز
تایلند | ساموئی

تایلند | ساموئی

یکی از جزایر کوچک و بسیار زیبای تایلند می باشد. که به دلیل داشتن ساحلی نیلگون،تپه های مرجانی،درختان بلند نارگیل،امکانات تفریحی مانند قایق سواری و ماهیگیری و رستوران ها و غذای متنوع مورد توجه بسیاری از گردشگران در تمام دنیا می باشد.این جزیره یکی از جزایر بسیار آرام و به دور از هیاهوی تایلند است به همین منظور بهترین انتخاب برای استراحت در فضایی آرام و رویایی می باشد. این جزیره انتخاب بسیار خوبیست برای زوج های جوان که می خواهند به ماه عسل بروند و چند روزی را در فضایی سراسر سکوت و آرامش و رویایی سپری کنند.

مشاهده مقاله
پوکت و مناظر شگفت انگیزش

پوکت و مناظر شگفت انگیزش

پوکت، یک جزیره کوهستانی به همراه جنگل های استوایی واقع در بخش جنوبی تایلند و در دریای آندامان است که مشهورترین سواحل شنی تایلند را در بر دارد.

مشاهده مقاله
بانکوک قطب گردشگری تایلند

بانکوک قطب گردشگری تایلند

بانکوک، مرکز تایلند، یکی از بزرگترین شهرهای تایلند است که به معابد و پر زرق و برق و زندگی خیابانی تپنده اش معروف است. چرا که به درستی قلب زنده ی تایلند است. بانکوک بیش از هر شهر دیگری در دنیا به گردشگران خوشامد گویی می کند و زمان زیادی جهت پاسخ به این پرسش را نمی خواهد. یکی از تفریحات جذاب برای دوستداران خوراکی ها در بانکوک تنوع غذا است، که از غذاهای محلی که در خیابان ها به همه صورت به فروش می رسد گرفته تا رستوران های لوکس و مجلل با نمایی فوق العاده از شهر بر روی بام برج های بانکوک. غذاها در طعم ها و رنگ های متفاوت که از امتحان آنها لذت خواهید برد.

مشاهده مقاله
كشور پادشاهی تايلند

كشور پادشاهی تايلند

كشور تایلند كه در بخش جنوب شرقي آسيا، شمال خلیج تایلند و در همسایگی کشور ویتنام واقع شده است. اين كشور به سواحل شنی استوايى، انبوه از كاخ هاى سلطنتى زیبا، معابد و خرابه هاى باستانى و پر نقش و نگار كه بيانگر دين بودايى است، مشهور مى باشد.

مشاهده مقاله
پاتایا و جذابیت هایش

پاتایا و جذابیت هایش

پاتایا یکی از شهرهای بخش شرقی سواحل خلیج تایلند است که به سواحل خاص خود شهرت بسیار دارد، چرا که سواحلی از شن های سفید و یا روشن دارد.

مشاهده مقاله