لوگو شاهین پرواز
تور سفر به ایتالیا

تور سفر به ایتالیا

تصمیم گرفته‌اید از تور سفر به ایتالیا استفاده کنید و میخواهید اطلاعاتی در مورد ایتالیا بدست بیاورید؟ شاهین پرواز که سابقه‌ای طلانی در تور سفر به ایتالیا دارد و مجری تور ایتالیا میباشد با مشاوره رایگان در مورد تور سفر به ایتالیا به شما کمک خواهد کرد. بد نیست در مورد سفر به ایتالیا نکاتی را به شما بگوییم. وقتی با تور سفر به ایتالیا عازم این کشور میشوید، بدانید که ایتالیا بزرگترین میراث‌دار آثار یونسکو در جهان است. شهرهایی مثل ونیز و رم، همواره دلیلی بر گسترش سفر به ایتالیا شده‌اند. همراه شدن با تور سفر به ایتالیا شما را به ضیافت خاطراتی میبرد که تا ابد در ذهنتان جاریست. جاذبه‌های گردشگری در ایتالیا به قدری زیاد است که این کشور بدون تلاش زیاد به یکی از قدرتمندترین مراکز گردشگری جهان تبدیل شده.

مشاهده مقاله
 سفر به ونیز ایتالیا

سفر به ونیز ایتالیا

جاذبه‌های گردشگری ونیز در تور ایتالیا

مشاهده مقاله
سفر به سورنتو ایتالیا

سفر به سورنتو ایتالیا

سورنتو، شهری که چشم در چشم خلیج ناپل، و جزایر مختلف دیگری در جنوب ایتالیا دارد. در تور سفر به ایتالیا، یکی از شهرهای به یاد ماندنی که باید از آن دیدن کرد شهر سورنتو است. شهری کوچک و قدیمی در ایتالیا که رفتار گرم و صمیمی مردمانش با توریستهای ایتالیا زبانزد است.اگر در شهرهای دیگر ایتالیا همواره از دیدن آثار هنری و موزه‌ها لذت برده‌اید، در سورنتو ایتالیا به آنچه که پشت‌سر گذاشته‌اید آثار باستانی نیز اضافه میشوند تا لذت شما از همراهی تور سفر به ایتالیا را چند برابر کند. همچنین شهرت سورنتو ایتالیا بخاطر غذاهای لذیذ، صخره‌های زیبا و مناظر چشم نواز آن است. سفر به سورنتو ایتالیا به اندازه کافی باعث آرامش و بازیابی روحی شما میشود، ولی اگر قصد دیدن از مکانهای مختلفی را دارید بد نیست به این نقاط هم سری بزنید:

مشاهده مقاله
سفر به میلان با تور ایتالیا

سفر به میلان با تور ایتالیا

خرابه‌ای که در بمب‌باران‌های جنگ جهانی دوم بجا مانده بود، شهری بنام میلان در ایتالیا، امروزه به یکی از گوهرهای درخشان جهان در قلب اروپا و ایتالیا تبدیل شده. میلان ایتالیا که مرکز مد، لباس و اقتصاد این کشور است. در سفر به میلان ایتالیا شاهد شهری خواهید بود که چشم به آینده دارد در حالی که گذشته‌ی درخشان خود را هرگز از یاد نبرده. به همین دلیل است که شما هم آثار تاریخی و محصولات مد روز جهان را در میلان، شهری در شمال ایتالیا، خواهید دید. برخی جاذبه‌های گردشگری میلان ایتالیا عبارتند از:

مشاهده مقاله
سفر به رم با تور ایتالیا

سفر به رم با تور ایتالیا

گردش در شهری که سرشار از نمادهای باستان‌شناسی، و پر از وفاداری به مسیحیت و آثار مرتبط با آن است، سخت به نظر میرسد. شهر رم ایتالیا، در تاریخ چندهزار ساله‌ی خود تاثیر عظیمی در تمدّن جهان داشته واز پس این هزارن سال، آثاری چون کاخ‌های سلطنتی، قصرهای مجلل، کلیساهای زیبا، مجسمه‌های آراسته شده و سایر آثار ارزشمندی که رم همواره میراث‌دار آنها در طول تاریخ بوده است. باهم به مرور برخی از جاذبه‌های گردشگری که در سفر به رم ایتالیا می‌توان دید، میپردازیم:

مشاهده مقاله
شناخت رم، شهر باستانی

شناخت رم، شهر باستانی

رم، پایتخت ایتالیا، یکی از شهرهای زیبا و باستانی دنیا و یک مقصد گردشگری خوب برای گردشگران به شمار می رود.

مشاهده مقاله
کوچک ترین کشور های جهان

کوچک ترین کشور های جهان

در این مقاله قصد داریم شما را با 10 کشور کوچک دنیا با توجه به مساحت خشکی کلیشان آشنا کنیم. برخی از دنج ترین کشورها، جزیره ها و مکان ها بر روی زمین.

مشاهده مقاله